منو

قول وزیر ورزش برای اتمام پروژه های نیمه تمام استان کرمان

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در سفر به رفسنجان اظهار کرد: قول مساعد می دهم که برای تکمیل پروژه های ورزشی نیمه تمام در استان کرمان که بالای 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند تلاش خواهم کرد.

۰۸ مهر ۱۴۰۰

 

به گزارش ایستار، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان دولت سیزدهم ظهر امروز در حاشیه بازدید از مجموعه های ورزشی شهرستان رفسنجان بیان کرد: سرمایه فوق العاده ای برای ورزشگاه چند منظوره شماره 2 شهدای صنعت مس رفسنجان صرف شده است و همچنین در آن زیر ساخت فوق العاده ای برای فوتبال پیش بینی شده است.

حمید سجادی افزود:  می توان از ورزشگاه شماره 2شهدای مس رفسنجان برای تورنومنت های بین المللی و بازی های بین المللی از آن استفاده کرد.

وی در زمینه مجموعه ورزشی بانوان آگاه رفسنجان عنوان کرد:از دیدن  این امکانات و فکری که در آن شده بود لذت بردم و انرژی گرفتم؛ ای کاش از این اتفاقات ارزشمند در جای جای کشور اتفاق می افتاد.

سجادی در ادامه بیان کرد: مادران فردا باید از جسم و ذهن شاداب برخوردار باشند وهمچنین بانوان باردار می توانند با ورزش آمادگی لازم را برای دوران بارداری و دوران بعد از بارداری را کسب کنند.‌

وزیر ورزش و جوانان در زمینه بُعد قهرمانی بانوان اظهار کرد: واقعیت این است که در دنیا در حوزه ورزش 50 درصد مدال ها مطلق به بانوان است.

وی عنوان کرد:در یک سری از رشته های ورزشی تصور میکردیم که بانوان بخاطر اعتقادات دینی نمیتوانند شرکت کنند اما برخلاف تصورمان بانوان با حجاب در رشته دو و میدانی، شرکت کردند و همچنین  کشورهایی از جمله عراق، کویت و قطر؛ اذعان داشتند ما از شما ایرانی ها در بحث دو و میدانی ایده گرفتیم.

حمید سجادی با اشاره به اینکه هفته گذشته در خدمت مقام معظم رهبری بودیم و ایشان فرمودند: خیلی خوب است که کشورهای اسلامی از حجاب بانوان ورزشکار ایرانی ایده گرفتند اظهار کرد:در رشته وزنه برداری بانوان  برنامه ریزی کردیم  لباسی طراحی شود که بانوان بتوانند در میادین بین المللی شرکت کنند و از مدال ها جا نمانند.

 وی با اشاره به اینکه اگر بخش خصوصی به کمک بخش دولتی در حوزه ورزش بیاید میتوان بسیاری از موانع را از سر راه برداشت عنوان کرد: از 28000مکان ورزشی در سراسر کشور 4000 مکان ورزشی نیمه تمام و راکد هستند که با استفاده از منابع دولتی و مشارکت بخش خصوصی و خیرین میتوان این اماکن را کامل کرد .

سجادی گفت:مبارزه با فساد و کنترل هزینه ها در ورزش از برنامه های وزارت ورزش و جوانان است که در مرحله ی اول با همه ی فدراسیون ها در میان گذاشتم  و همچنین یکی از کارهای ما شفافیت قراردادها در باشگاه های ورزشی و فوتبالی است که بودجه ی اعلام شد نباید از محدوده بودجه خارج شود.

در اخر تاکید کرد: ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان برای دهه فجر امسال بهره برداری می رسد و قول مساعد می دهم که برای تکمیل پروژه های ورزشی نیمه تمام در استان کرمان که بالای 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند  تلاش خواهم کرد.

 

 

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − نه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.