۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=5857


پرونده اسید پاشی در رفسنجان در دستور کار ویژه پلیس قرار گرفت

فرمانده انتظامی رفسنجان با اشاره به حادثه اسیدپاشی به مردی ۳۹ ساله در منطقه بلوک هفت این شهرستان گفت: پرونده اسیدپاشی به این مرد به منظور روشن شدن ابعاد دیگر موضوع و دستگیری افراد خاطی در دستور کار ویژه پلیس قرار گرفته است.

به گزارش ایستار، سرهنگ آرامون با بیان اینکه شب گذشته در محدوده منطقه بلوک هفت شهرستان رفسنجان، یک مورد اسیدپاشی اتفاق افتاد افزود: در این حادثه ۲ موتورسوار ناشناس، زنگ منزل خانه ای را زده و بعد از باز شدن در توسط صاحب‌خانه که فردی ۳۹ ساله است، به سمت وی اسید پاشیده و متواری شدند.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه اسید به صورت این مرد آسیب نرسانده و وی را از ناحیه گردن و سینه مورد دچار مجروحیت کرده است ادامه داد: وی در حال حاضر در یکی از بیمارستان های کرمان تحت مداوا است.

فرمانده انتظامی رفسنجان با اشاره به اینکه این فرد به کسی مظنون نیست اظهار داشت: پرونده اسیدپاشی در رفسنجان به منظور روشن ‌شدن ابعاد دیگر و دستگیری این افراد خاطی و ناشناس به طور ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد.

وی توصیه کرد، مردم از باز کردن درب منزل بر روی اشخاص ناشناس خودداری کنند تصریح کرد: دوربین های این منطقه توسط پلیس آگاهی مورد بازبینی قرار گرفته و تا دستگیری متهمان از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهیم بود.

سرهنگ آرامون تاکید کرد: پلیس اجازه بر هم زدن نظم و آرامش جامعه را به اشرار و مخلان نظم و امنیت نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 5 =