۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۹

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=5907


شهردار رفسنجان:در آمد شهرداری رفسنجان به ۱۰۰۰میلیارد تومان خواهد رسید

مجید کهنوجی عنوان کرد:با توجه به اینکه باغات شهرستان رو به کاهش هستند و تفکیک و تغییر کاربردی نسبت به گذشته کاهش یافته است باید در آمد را درحوزه در آمد پایدار افزایش داد و تا پایان  این دوره درآمد شهرداری رفسنجان به ۱۰۰۰میلیارد تومان خواهد رسید .

به گزارش ایستار،صبح امروز مجید کهنوجی در مراسم معارفه خود به عنوان شهردار رفسنجان در محل تالار خیام دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان با اشاره به برنامه و هدف خود ؛تحقق هویت ایرانی و اسلامی در معماری و شهر سازی در جهت آرامش شهروندان اظهار داشت: در جهت تحقق یافتن این هدف باید سرانه های رفاهی در تمام نقاط شهرستان متوازن دیده شود که یک شهر وند برای انجام کارهایش به وسیله نقلیه نیاز نداشته باشد .

وی تصریح کرد:شورای چهارم تاکید در بعد زیرساخت و شورای پنجم در بعد زیباسازی و مبلمان شهر داشته است که شورای ششم در بعد زیر ساخت و زیبا سازی جلو خواهد رفت. وی به شورای ششم تعهد مدیریت منابع مالی و درآمد پایدار را داده ام .

کهنوجی اظهار کرد:از روزی که به عنوان شهردار منتخب انتخاب شدم کارگروه اقتصادی تشکیل را دادم که اگر قوانین اجازه دهند در شهرداری معاونت اقتصادی را ایجاد خواهیم کرد که در این کارگروه با شرکت صنایع ملی مس ایران به نتایج خوبی رسیدیم که پروژه ۲۵۰ میلیارد تومان با اشتغالزایی ۲۰۰نفر و در آمد زایی ۱۰۰میلیارد سالیانه تومان کلید خواهد خورد و تا پایان ۱۴۰۰ خروجی مالی و اشتغالزایی آن انجام خواهد شد .

شهردار جدید رفسنجان گفت: با توجه به اینکه باغات شهرستان رو به کاهش هستند و تفکیک و تغییر کاربردی نسبت به گذشته کاهش یافته است باید در آمد را درحوزه در آمد پایدار افزایش داد و تا پایان  این دوره درآمد شهرداری رفسنجان به ۱۰۰۰میلیارد تومان خواهد رسید .

وی افزود:باید با ایجاد بنگاه های اقتصادی کمک دست مجتمع مس سرچشمه باشیم نه اینکه قرار باشد  به سوی آن ها دست دراز کنیم که امیدواریم تا پایان این دوره ی چهار ساله اشتغالزایی برای ۲۰۰نفر در سال ۱۴۰۰ به ۱۰۰۰ نفر برسد .

وی بااشاره به برنامه های تدوین شده در این دوره عنوان کرد:زیبا سازی ورودی های کرمان ،یزد ،سرچشمه ،بلوار خلیج فارس وبلوار ولایت به شهر رفسنجان در الویت قرار دارد که مسافران از رفسنجان به عنوان یک شهر زیبا یاد کنند .اجرای لاین دوم خیابان های جمهوری و پرستار برای رفع گره ترافیکی انجام خواهد شد .
شهردار در ادامه گفت :ساماندهی رود خانه شور و اسد آباد ،ایجاد بستر مناسب و با امنیت برای دوچرخه سواری بانوان و رسیدگی به زیبا سازی و رفع مشکلات شهرک های اطراف شهر از دیگر اقدمات خواهد بود.

شهردار رفسنجان اظهار کرد:اجرا پروژه فاضلاب شهری در تعهدات شهرداری نیست اما اگر مجتمع مس سرچشمه کمک کند انجام خواهیم داد.

وی در اخر گفت :حقوق و مزایای کارکنان شهرداری کم است که اگر قوانین اجازه دهند از محل درآمد پایدار شهرداری مزایایی به کارکنان تعلق خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × یک =