منو

مدیرکل حوزه معاونت امور مجلس رئیس جمهور:با شناسایی ظرفیت های رفسنجان میتوان شهری پیشرو ساخت

اسماعیلی تاکید کرد: مهندس مجید کهنوجی با ابتکار و خلاقیت میتواند با ساماندهی و شناسایی ظرفیت های شهرستان رفسنجان شهری ممتاز ،پیشرو و آباد را تشکیل دهد.

۱۷ مهر ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،مدیرکل حوزه معاونت امور مجلس رئیس جمهور در آیین معارفه مجید کهنوجی شهردار رفسنجان با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران یک الگوی جدید از حکمرانی را به جهانیان نشان داد اظهار کرد:دراین برهه زمانی حساس باید خدمتگذار علاوه بر متعهد بودن به قانون و نظام ؛عدالت محور ،فساد ستیز و جهادی باشد .

وی با اشاره اینکه شهر رفسنجان ۳۰۰ اثر تاریخی، گردشگری و باستانی دارد که ۷۰ اثر و دو اثر ناملموس ثبت ملی شده است بیان کرد:رفسنجان پایتخت پسته جهان است که باید در اداره این شهر به یک جوان آگاه و هوشمند اعتماد کرد تا با نگاه درست مشکلات شهر را رفع کند .

مدیرکل حوزه معاونت امور مجلس رئیس جمهور تاکید کرد:مهندس مجید کهنوجی با ابتکار و خلاقیت میتواند با ساماندهی و شناسایی ظرفیت های شهرستان رفسنجان شهری ممتاز ،پیشرو و آباد را تشکیل دهد که امیدواریم شهر رفسنجان نمره ۲۰ را کسب کند .

اسماعیلی تاکید کرد:امیدواریم شهردار جدید رفسنجان با حرکت منسجم در ایجاد شهری الکترونیک و تربیت شهروندان الکترونیکی عزمی جدی همراه با ارتباطاتی سازنده و مفید داشته باشد.

وی افزود:تعهدات شهردار تنها تعهدات عمرانی نخواهد بود بلکه شهرداری یک‌ نهاد فرهنگی تاثیر گذار است که هر پروژه باید پیوست فرهنگی داشته باشد .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 11 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.