۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۵

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=5914


مدیرکل حوزه معاونت امور مجلس رئیس جمهور:با شناسایی ظرفیت های رفسنجان میتوان شهری پیشرو ساخت

اسماعیلی تاکید کرد: مهندس مجید کهنوجی با ابتکار و خلاقیت میتواند با ساماندهی و شناسایی ظرفیت های شهرستان رفسنجان شهری ممتاز ،پیشرو و آباد را تشکیل دهد.

به گزارش ایستار ،مدیرکل حوزه معاونت امور مجلس رئیس جمهور در آیین معارفه مجید کهنوجی شهردار رفسنجان با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران یک الگوی جدید از حکمرانی را به جهانیان نشان داد اظهار کرد:دراین برهه زمانی حساس باید خدمتگذار علاوه بر متعهد بودن به قانون و نظام ؛عدالت محور ،فساد ستیز و جهادی باشد .

وی با اشاره اینکه شهر رفسنجان ۳۰۰ اثر تاریخی، گردشگری و باستانی دارد که ۷۰ اثر و دو اثر ناملموس ثبت ملی شده است بیان کرد:رفسنجان پایتخت پسته جهان است که باید در اداره این شهر به یک جوان آگاه و هوشمند اعتماد کرد تا با نگاه درست مشکلات شهر را رفع کند .

مدیرکل حوزه معاونت امور مجلس رئیس جمهور تاکید کرد:مهندس مجید کهنوجی با ابتکار و خلاقیت میتواند با ساماندهی و شناسایی ظرفیت های شهرستان رفسنجان شهری ممتاز ،پیشرو و آباد را تشکیل دهد که امیدواریم شهر رفسنجان نمره ۲۰ را کسب کند .

اسماعیلی تاکید کرد:امیدواریم شهردار جدید رفسنجان با حرکت منسجم در ایجاد شهری الکترونیک و تربیت شهروندان الکترونیکی عزمی جدی همراه با ارتباطاتی سازنده و مفید داشته باشد.

وی افزود:تعهدات شهردار تنها تعهدات عمرانی نخواهد بود بلکه شهرداری یک‌ نهاد فرهنگی تاثیر گذار است که هر پروژه باید پیوست فرهنگی داشته باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − چهار =