۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۲

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=6071


پدر جوان رفسنجانی جان یک نفر را نجات داد

جوان ۳۶ ساله رفسنجانی  به نام هادی رهبر مقدم  با اهدای کبد خود به یک  بیمار نیازمند زندگی  بخشید.

 

به گزارش  ایستار به نقل از روابط عمومی بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع )، مسئول هماهنگ کننده اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان  خبرداد : بامداد امروز جوان ۳۶ساله رفسنجانی  به نام هادی رهبر مقدم با اهدای کبد خود به یک  بیمار نیازمند زندگی بخشید.

زهرا عظیمی توضیح داد: این پدر جوان که در روز ۲۲ مهر ماه به دلیل  سانحه ای دچار مرگ مغزی شده بودو ۲۷ مهر ماه پس از تایید مرگ مغزی وی توسط اعضای تیم پزشکان متخصص ؛و رضایت خانواده  کبد خود را به بیمار نیازمند اهدا کرد.

عظیمی با تشکر از خانواده رهبر مقدم  توضیح داد: :این جوان ایثار گر  از اهدا کنندگان همیشگی خون نیز بوده است.

مسئول هماهنگ کننده اهدای عضو ادامه داد:این هفتمین  عمل اهدای عضو در سال جاری است که در اتاق عمل بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع )انجام و کبد بعد از برداشت به شیراز منتقل می شود.

عظیمی با  قدردانی از اعضا تیم پزشکان متخصص وخانواده های اهدا کننده گفت :سلامت یک پدیده اجتماعی است و دستیابی به این مهم باید با تلاش همه انجام شود و تمام هدف ما در تیم پیوند دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان این است که امید را زنده نگه داریم تا حتی یک بیمار هم فرصت خود برای ادامه حیات  از دست ندهد.

این مسئول دانشگاه علوم پزشکی ادامه داد:پیکر این جوانمرد ایثار گر صبح پنجشنبه ساعت ۹در آرامستان ودر قطعه نام آوران اهدای عضو به آرامش ابدی خود می رسد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − 2 =