منو

امام جمعه رفسنجان:ورزش ضرورت زندگی است

حجت‌الاسلام عسکری تاکید کرد: ورزش در جامعه ما دچار افراط و تفریط شده است، یک عده ورزش را ارزش می‌دانند و یک عده ورزش را بازی و سرگرمی و لهو و لعب می‌دانند.ورزش ضرورت زندگی است؛ همچون آب، غذا و اکسیژن، در جهت سلامت جسم و روح و پیشگیری از بسیاری از ناهنجاری‌ها لازم است.

۳۰ مهر ۱۴۰۰

به گزارش ایستار به نقل از فارس، حجت‌الاسلام اصغر عسکری امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر رفسنجان با گرامیداشت هفته اولیاء و مربیان و اهمیت موضوع تعلیم و تربیت و جایگاه آن اظهار کرد: واگذارکردن این امر مهم فقط به مدرسه و آموزش و پرورش کفایت نمی‌کند، اولیاء و مربیان باید دست‌به‌دست هم دهند و تلاش کنند که دانش‌آموزان به کمال مطلوب برسند.

امام جمعه رفسنجان واکسیناسیون را ضروری دانست و گفت: علی‌رغم اینکه واکسن به وفور است و شبانه‌روز کار می‌شود، اما برخی سرباز می‌زنند یا مخالفت می‌کنند.

وی با بیان اینکه دانش‌آموزان امروز مدیران آینده این کشور هستند، ادامه داد: دشمنان برای سرگرمی و انحراف دانش‌آموزان برنامه دارند، ما هم باید برنامه داشته باشیم، جامعه هدف اول دشمن همین قشر و سرمایه‌های آینده هستند. سعی کنید وقت آنها به بطالت نگذرد.

حجت‌الاسلام عسکری با اشاره به اوضاع منطقه تصریح کرد: بیست سال آمریکایی‌ها در افغانستان جا خوش کردند و در عراق هم؛ جهان اسلام دچار این محنت‌هاست و راه برون‌رفت وحدت و همدلی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ابراز کرد: سلامتی یک سرمایه است، برای تامین و حفظ سلامتی نیاز به ورزش داریم، ورزش باید در برنامه زندگی همه باشد و از همه خیران تقاضا می‌کنم تا بسترهای لازم را برای ورزش‌های همگانی فراهم کنند.

حجت‌الاسلام عسکری خاطرنشان کرد: ورزش در جامعه ما دچار افراط و تفریط شده است، یک عده ورزش را ارزش می‌دانند و یک عده ورزش را بازی و سرگرمی و لهو و لعب می‌دانند.ورزش ضرورت زندگی است؛ همچون آب، غذا و اکسیژن، در جهت سلامت جسم و روح و پیشگیری از بسیاری از ناهنجاری‌ها لازم است.

امام جمعه رفسنجان متذکر شد: در رفسنجان نیاز به مسجد نداریم؛ اما نیاز به سالن‌های ورزشی و کتابخانه داریم که خیران در این زمینه‌ها هم ورود کنند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هشت =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.