۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۸

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=6100


گلایه معلمان قرآنی رفسنجان به استخدام غیربومی‌ها/معترضین: با وجود قبولی در آزمون علت پذیرفته‌نشدن ما چیست؟

جمعی از معلمانی قرآنی رفسنجان که در آزمون استخدامی آموزش و پرورش قبول شدند، نسبت به پذیرفته‌نشدن خود در آموزش و پرورش اعتراض خود را با تجمع مقابل آموزش و پرورش اعلام کردند.

به گزارش ایستار به نقل از فارس ، جمعی از معلمان قرآنی رفسنجان امروز مقابل آموزش و پرورش این شهر به اعتراض جمع شده و خواستار احقاق حقوق خود شدند.

یکی از این معلم‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار فارس عنوان کرد: ما ۶۲ نفر هستیم که همه در آزمون استخدام آموزش و پرورش قبول شدیم، اما علی‌رغم این قبولی، در آموزش و پرورش پذیرفته نشدیم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه آموزش و پرورش رفسنجان بیش از ۲۰۰ نیرو کمبود دارد و نیروهای بومی زیادی منتظر استخدام، اینکه از جیرفت و بندرعباس نیرو استخدام کردند، چه دلیلی دارد.

یکی دیگر از این معلمان اظهار کرد: ۳۰۰ نفر در کل استان در این آزمون شرکت کردند و همه قبول شدند؛ اما از رفسنجان فقط یک نفر اعلام شد که برای استخدام پذیرفته شده است، ما با توجه به اینکه قبول شدیم خواستار توضیح و پرونده‌هایمان هستیم، که در این زمینه توضیحی به ما نمی‌دهند.

وی از مراجعه به وزارتخانه آموزش و پرورش، دفتر رئیس جمهور، اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان، دفتر نماینده رفسنجان، دفتر امام جمعه و…برای رساندن اعتراض‌شان خبر داد و گفت: اما متأسفانه تاکنون هیچ‌کس برای ما کاری انجام نداده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − دوازده =