منو

استاندار کرمان: فرمانداران استان کرمان از اقدامات اقتضایی مقابله با کرونا غافل نباشند

کرمان استاندار کرمان خطاب به فرمانداران گفت: علی رغم همه دستورالعمل ها، فرمانداران از اقدامات اقتضائی مقابله با کرونا غافل نباشند. جاهایی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند مشمول طرح هوشمندسازی محدودیت های کرونایی نمی شوند.

۰۸ آبان ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،علی زینی وند ظهر امروز هشتم آبان ماه در صد و پنجمین جلسه ستاد مقابله با کرونای استان کرمان گفت: اگر مراقبت نکنیم ممکن است پیک ششم به وقوع بپیوندد.

وی استان کرمان به لحاظ رعایت پروتکل های بهداشتی را در رتبه های پایین کشور دانست و تاکید کرد: عادی انگاری بسیار خطرناک است.

استاندار کرمان با اشاره به آمار واکسیناسیون در استان، اظهار کرد: میانگین واکسیناسیون در بیشتر شهرهای استان در حد متوسط کشور و برخی جاها بالاتر از نرم کشور است اما آمار واکسیناسیون شهرستان بم پایین است.

وی خطاب به مسئولین بیان کرد: باید اقناع سازی بیشتر از قبل صورت گیرد و از طرق مختلف به بحث واکسیناسیون برای تشویق مردم بپردازید.

زینی وند درباره بازگشایی مدارس و دانشگاه ها نیز اظهار کرد: باید سطح آمادگی استان در بازگشایی مراکز آموزشی توسط کمیته ای که تشکیل داده می شود، رصد و جمع بندی آن به ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام شود و باید حداکثر استانداردها در رعایت پروتکل های بهداشتی در این مراکز لحاظ شود.

وی با بیان اینکه سه استان پایلوت اجرای طرح هوشمندسازی محدودیت های کرونایی انتخاب شده اند، تصریح کرد: نگاه ستاد ملی این است که غیر از شهرهای قرمز، فعالیت در سایر شهرها به روال عادی برگردد و باتوجه به اینکه احتمالا از هفته آینده این طرح در سراسر کشور اجرا می شود، لذا مسئولین استان کرمان زیرساخت های لازم را برای اجرای طرح هوشمندسازی محدودیت های کرونایی ایجاد و زمینه سازی برای اجرای آن صورت گیرد.

استاندار کرمان تاکید کرد: واکسیناسیون اتباع باید به صورت جدی دنبال شود و با اقدامات لازم، استان را از بروز موج ششم محفوظ نگهداریم.

وی خطاب به فرمانداران گفت: علی رغم همه دستورالعمل ها، فرمانداران از اقدامات اقتضائی مقابله با کرونا غافل نباشند. جاهایی که پروتکل های بهداشتی رعایت نمی کنند مشمول طرح هوشمندسازی محدودیت های کرونایی نمی شوند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 10 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.