منو

سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان به میزبانی دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان برگزار میشود

در سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان کرمان ۱۰۵نفر در قالب سی تیم از سراسر استان از ۱۴_۱۲ آبان ماه ۱۴۰۰ در دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان به رقابت میپردازند .

۰۹ آبان ۱۴۰۰

 


به گزارش ایستار،صبح امروز سرگرد جمال زاده جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رفسنجان در نشست خبری سومین رویداد تولید محتوا دیجیتال بسیج استان کرمان در محل دفترامام جمعه رفسنجان بیان کرد:یکی از دغدغه های اصلی مقام معظم رهبری فضای مجازی است که در صحبت های اخیرشان فرمودند:مدیریت فضای مجازی و حمایت از فعالان این عرصه بسیار مهم است که در این راستا بسیج  اقدامات خوبی از جمله ؛برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال را انجام داده است .

وی افزود:بسیج تمرکز جدی در عرصه تولید محتوا در فضای مجازی دارد که بتواند یک مسیر درست را در اختیار افرادی که در این میدان حضور دارند قرار دهد .

سرگرد  جمال زاده با اشاره به اینکه این رویداد میتواند فرصتی مناسب برای کسب و کارها درجهت شناسایی افراد متخصص و استعداد ها باشد ادغان کرد:۱۰۵نفر در این رویداد از تاریخ ۱۲ الی ۱۴ آبان ماه درقالب ۳۰ تیم در رشته های نرم افزار ،موشن گرافی وکلیپ به رقابت میپردازند و درنهایت فینالیست ها در تاریخ ۲۵ آبان ماه در مرحله کشوری به رقابت خواهند پرداخت.

در ادامه سرهنگ باقری مسئول سازمان فضای مجازی بسیج سپاه ثارالله استان کرمان اذعان کرد:در استان کرمان استقبال خوبی از رویداد تولید محتوا دیجیتال بسیج استان انجام شد که در نهایت ۱۰۵نفر در قالب سی تیم از شهرستان های کرمان ،رفسنجان ،جیرفت،بم،راور ،رابر،کهنوج و… از ۱۲ابان ماه به مدت ۴۸ساعت به رقابت خواهند پرداخت و داوری این رویداد را داوران استانی و فرا استانی برعهده خواهند داشت .

سرهنگ باقری افزود:از اهداف مهم این رویداد؛تقویت تولید محتوا در فضای مجازی ومعرفی استعداد های استان به شکل منسجم به کسب و کار ها که بتوانند در این عرصه فعالیت کنند.

وی با اشاره به اینکه فضای مجازی همانند دریا بی کران است و فعالان این عرصه حکم فانوس را دارند عنوان کرد:فعالان فرهنگی در این عرصه نباید مدافع باشند بلکه باید همانند شطرنج باز قهار از قبل تاکتیک های دشمنان را در این جنگ نرم شناسایی کنند و پازل دشمن را خراب کند .

سرهنگ باقری باتوجه به اینکه استان کرمان در زمینه تولید محتوا در فضای مجازی نام آور است،تاکید کرد:این رویداد عرصه هنرنمایی جوانان انقلابی است که امیدواریم در مرحله کشوری تیم های برگزیده استان کرمان همانند ستاره ها درخشان باشند.

سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان کرمان باهمکاری سازمان فضای مجازی سپاه ثارالله استان کرمان،ناحیه مقاومت بسیج و مجتمع مس سرچشمه رفسنجان  از ۱۴_۱۲ آبان ماه ۱۴۰۰ به میزبانی دانشگاه ولی عصر (عج)برگزار خواهد شد .

 

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.