منو

ابوالهادی:امیدوارم رویداد تولید محتوای دیجیتال خروجی های خوبی داشته باشد

مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان تاکید کرد: جای بسی خوشحالی است که استقبال از رویداد تولید محتوای دیجیتال خوب بوده و این ما را دلگرم می کند که حامی این رویداد شدیم و به نظر می رسد تیم های بسیار خوب و قوی در رشته های مختلف شرکت کردند و امیدوارم خروجی خوبی داشته باشد ‌.

۱۳ آبان ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،روح الله ابوالهادی مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در حاشیه بازدید از سومین رویداد دیجیتال محتوای مجازی استان کرمان ، اظهار کرد: سومین رویداد تولید محتوای بسیج استان کرمان در محل دانشگاه ولیعصر رفسنجان شروع بکار کرده و مجتمع مس و روابط عمومی این مجتمع به عنوان حامی اصلی این رویداد وارد عمل شده است.

وی افزود: جای بسی خوشحالی است، استقبال خوب بوده و این ما را دلگرم می کند که حامی این رویداد شدیم و به نظر می رسد تیم های بسیار خوب و قوی در رشته های مختلف شرکت کردند و امیدوارم خروجی خوبی داشته باشد و با این نگاه که این رویداد از رویدادهایی است که تولید محتوای می شود و یک اثر بعد از ۴۸ ساعت کار و تلاش ارائه می شود، مهم است.

ابوالهادی با بین اینکه در حد توان تمام شرایط و امکانات را برای میهمانان فراهم کردیم، بیان کرد: امیدواریم آثار تولیدی، آثار ارزشمندی باشد دوستانی که از سراسر استان میهمان دانشگاه و مجتمع هستند از این رویداد خاطرات خوشی داشته باشند.

مدیر مجتمع مس سرچشمه گفت: شعار مجتمع مس سرچشمه بیش از یک دهه شعار “مس حامی فرهنگ و هنر” است و فعالیت هایی که مربوط به فرهنگ و هنر باشد حمایت می کنیم و از طرف دیگر قریب به ۸ سال که شرکت ملی صنایع ایران و محتمع مس سرچشمه وارد مسئولیت های اجتماعی شده و سعی کرده در این حوزه خوب عمل کند با توجه به این دو موضوع از این رویداد حمایت کرده است.

 

وی ادامه داد: قطعا این اتفاقات می تواند ادامه دار باشد و براساس موضوعات مختلف این رویداد و فعالیت های دیگر بتوانیم تیم هایی که کیفیت خوب داشته باشند در صورت نیاز از آنها استفاده کنیم.

گفتنی است سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان کرمان با هماهنگی سازمان فضای مجازی کرمان، با حمایت مجتمع مس سرچشمه و همکاری ناحیه مقاومت بسیج و دانشگاه ولیعصر رفسنجان به مدت سه روز ۱۲ الی ۱۴ آبان ماه در این دانشگاه در حال برگزاریست.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.