منو

محمد ربیعی:ورزشگاه سرچشمه چمن خوبی دارد

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت:برای من مربی، کیفیت زمین چمن مهم است که چمن ورزشگاه سرچشمه بسیار خوب و با کیفیت است

۱۵ آبان ۱۴۰۰

 

به گزارش ایستار ،محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری پیش از بازی درمقابل آلومینیوم اراک عنوان کرد:می دانم که بازی بسیار مهمی را پیش رو داریم. به دلیل اینکه عملکرد تیم آلومینیوم اراک در هفته های گذشته بسیار مطلوب بوده است. به آنها تبریک و خدا قوت می گویم.

وی افزود:خودمان را برای این بازی مهیا کرده ایم. امیدوارم هر دو تا تیم فردا بازی خوبی را چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ شأن و منزلت اخلاقی و رفتاری داشته باشند.

ربیعی اذعان داشت: ما هم مصدوم داریم و می شود گفت یکی دو بازیکنمان را به دلایل مختلف نداریم. مجید علیاری به دلیل مصدومیت در دقایق ابتدایی بازی با فولاد در اختیار نداریم. او با رشادت و تعصبی که داشت به بازی ادامه داد اما متأسفانه کتف او آسیب دیده است و باید از شرایط انجام کارهای فیزیکی دور باشد.

وی در زمینه ی اینکه تا چه زمانی بازی های مس در سرچشمه برگزار می شود، تاکید کرد: فکر می کنم که مسئولین باشگاه پاسخگوی بهتری برای این سوال باشند. ولی ما فعلا در اینجا شرایط نسبتا خوبی داریم. چون این ورزشگاه چمن خوبی دارد و از استانداردهای لازم یک ورزشگاه برخوردار است. رختکن ها و مواردی از این دست مورد تأیید سازمان لیگ قرار گرفته است.

سرمربی مس رفسنجان ادامه داد:تقریبا مشکلی نداریم ولی من در جریان هستم که بحث چمن استادیوم رفسنجان با سرعت خوبی جلو می رود. ما تابع تصمیم باشگاه هستیم. چنانچه زمین در رفسنجان برای برگزاری مسابقه فراهم شود، زمین را تغییر خواهیم داد اما فعلا بازی های ما در سرچشمه برگزار می شود.

وی در مورد اینکه زمین چمن سرچشمه ایده آل است یا خیر گفت: این ورزشگاه استاندارهایش را دارد. قبلا نواقصی داشت که مسئولین سازمان لیگ بارها آن را بررسی کردند و اهم آن نواقصات به صورت کامل برطرف شده است. برای من مربی، کیفیت زمین چمن مهم است. بجز یکی دو قسمت آن، چمن اینجا بسیار خوب و باکیفیت است. می توانیم هم ما و هم تیم مقابل روند بهتری از سرعت و کیفیت بازی روی زمین را در این استادیوم داشته باشیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 18 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.