منو

محمد ربیعی:تیم را به سرانجام خواهیم رساند

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان تاکید کرد:همانگونه که میدانید تیم های من یک مقدار زمان میبرد تا هماهنگ شوند و همانند دوسال گذشته آنجا که باید کار کنیم،کار خواهیم کرد وتیم را به سرانجام خواهیم رساند.

۱۵ آبان ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در نشست خبری  بعد از بازی مقابل آلومینیوم اراک ضمن خسته نباشید و خدا قوت به مجموعه آلومینیوم اراک عنوان کرد: امروز خوشحال بودم در ترکیب بازیکنان تیم آلومینیوم اراک بازیکنانی را میدیدم که خودم به این تیم آوردم و بسیار خوب بازی میکردند.

وی با اشاره به اینکه آلومینیوم اراک تیمی است که پرسپولیس را برده است ،افزود:به بازیکان تیم مس خسته نباشید وخداقوت میگویم زیرا دلیرانه و جانانه جنگیدن و بازی کردند .نیمه اول بازی کاملا در اختیار تیم مس رفسنجان بود و اگر نیمه دوم را به سه پارت تقسیم کنیم یک پارت ونیم در اختیار تیم آلومینیوم بود.

محمد ربیعی با اشاره به اینکه در ده دقیقه پایانی بازی میتوانستیم بیشتر دقت کنیم و به راحتی ۵دقیقه اخر بازی را از دست دادیم ،گفت:بازی ،بازی بسیار سختی بود بخاطر اینکه اولین بازی رسمی ما در ورزشگاه شهید زینلی سرچشمه بود وبا چمن، اقلیم و شرایط ورزشگاه آشنایی نداشتیم البته بخاطر اینکه بازی در مقابل تیم پدیده در این ورزشگاه انجام نشد تیم مس رفسنجان یک مقدار از لحاظ فنی عقب مانده است.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان تاکید کرد:همانگونه که میدانید تیم های من یک مقدار زمان میبرد تا هماهنگ شوند و همانند دوسال گذشته آنجا که باید کار کنیم،کار خواهیم کرد وتیم را به سرانجام خواهیم رساند.

وی عنوان کرد:درابتدا از بازیکنان امید( مجید نصیری و یونس اکبرپور) استفاده کردم که برنامه بلند مدت جوانگرایی را که مد نظرم است را انجام دهم .من پای جوانان تیم مس رفسنجان خواهم ایستاد و این جوانان آیندگان این باشگاه خواهند بود.

محمد ربیعی ادامه داد:از جوان بومی رفسنجانی علی اصغر صادقی در ترکیب تیم استفاده کردم که اگر امروز فرصت میشد به او بازی میدادم .

وی باتوجه به اینکه میانگین سنی تیم را پایین آوردیم زمان میبرد تا تیم به یک هماهنگی کامل برسد ،بیان کرد:تیم باید حداقل پنج بازی انجام دهد که هارمونی تیم تغییر کند و به نقطه صعودی برسد.

وی گفت:خوشحالم که امروز این بازی در ورزشگاه شهید زینلی سرچشمه رفسنجان انجام شد .تیم مس رفسنجان مال مردم شهرستان رفسنجان است و هم اکنون افتخار میکنم با تلاشی که در مدت دو سال  ونیم برای  تیم انجام دادم تیم مس رفسنجان به این نقطه رسیده است .

سرمربی مس رفسنجان در اخر اظهار کرد:کسانی هستند که ما را نقد میکنند و من به نقدهای منصفانه عکس العملی نشان نمیدهم .ما در اینجا میهمان هستیم وتا زمانی که در اینجا حضور داشته باشم از تیم مس رفسنجان حمایت خواهم کرد.

 

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + سیزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.