منو

اختصاص گرمخانه شهرداری رفسنجان به زنان آسیب دیده اجتماعی

مهندس کهنوجی شهردار رفسنجان در جمع مدیرعامل و اعضای خیریه قلب های مهربان از اختصاص گرمخانه شهرداری به زنان آسیب دیده اجتماعی خبر داد.

۲۶ آبان ۱۴۰۰

 

به گزارش ایستار به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رفسنجان، مهندس کهنوجی با اعلام این خبر گفت: در جلسه ای که با حضور فرماندار و مدیر جهاد دانشگاهی رفسنجان برگزار گردید، پیرامون ضرورت ساماندهی و نگهداری موقت زنان آسیب دیده اجتماعی بحث و تصمیم گیری شد و به زودی این مرکز در اختیار آنان قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه از ظرفیت سازمان های مردم نهاد برای شناسایی افراد بهره خواهیم گرفت، افزود: ساماندهی مددجویان و اشخاص نیازمند به خدمات اجتماعی از دغدغه های اصلی مدیریت شهری است و اشتغالزایی و پاکسازی کامل این افراد بایستی هدف قرار گیرد.

شهردار رفسنجان با اعلام اینکه در حال شناسایی محل های جدید برای راه اندازی گرمخانه هستیم، ادامه داد: از برنامه های بلندمدت برای ساماندهی افراد بدون پشتوانه اجتماعی استقبال می کنیم و امیدواریم با همکاری نهادهای اجرایی و سازمان های مردم نهاد بتوانیم در کاهش جمعیت افراد آسیب دیده اجتماعی موفق عمل کنیم.

در ادامه مدیرعامل خیریه قلبهای مهربان با قدردانی از اعلام آمادگی شهرداری برای ساماندهی زنان و مردان بی سرپناه، از همکاری این مرکز برای تدوین طرح جامع معرفی و شناسایی این افراد خبر داد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.