۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=6730


تفاهم نامه چهار باشگاه بزرگ استان کرمان

باشگاه مس رفسنجان با همکاری باشگاه های مس کرمان،گل گهر سیرجان و شهربابک در پی انعقاد تفاهم نامه برای استعدادیابی فوتبالیست های استان کرمان و برگزاری کلاس های آموزشی مربیان پایه می باشند.

 

به گزارش ایستار ،باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان از سال ۱۳۹۸ با هدف ایجاد فلسفه جدید در فوتبال پایه، سند راهبردی توسعه فوتبال پایه را تهیه و تنظیم کرد تا سرآغاز تحولی تاثیر گذار در سطح فوتبال پایه باشد و امروز در سال ۱۴۰۰، تفاهم نامه جامع و کامل جهت همکاری چهار باشگاه بزرگ استان(مس رفسنجان، مس کرمان،گل گهر سیرجان و مس شهر بابک)،برای استعدادیابی،کلاس های آموزشی مربیان پایه وهمچنین برگزاری جشنواره های فوتبال در رده سنی ۱۳ و ۱۴ سال قرار است به امضا برسد.
صادق نژاد باقری مدیر فنی تیم های پایه و آکادمی باشگاه مس رفسنجان در این خصوص می گوید:
در این تفاهم نامه علاوه برهمکاری باشگاه ها در زمینه استعداد یابی بازیکنان مستعد فوتبال در رده سنی نونهال و نوجوان، مربیان فعال در رده های سنی تحت آموزش قرار می گیرند که این دوره ها هر ماه به میزبانی یکی از شهرها و با حضور مدرسان بسیار حرفه ای و خوب برگزار خواهد شد.

امضای نهایی این تفاهم نامه و اجرایی شدن آن طی روزهای آینده و با حضور مدیران عامل هر چهار باشگاه صورت می گیرد تا این برنامه جامع با قدرت تمام کار خود را آغاز کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 5 =