منو

تفاهم نامه چهار باشگاه بزرگ استان کرمان

باشگاه مس رفسنجان با همکاری باشگاه های مس کرمان،گل گهر سیرجان و شهربابک در پی انعقاد تفاهم نامه برای استعدادیابی فوتبالیست های استان کرمان و برگزاری کلاس های آموزشی مربیان پایه می باشند.

۰۶ آذر ۱۴۰۰

 

به گزارش ایستار ،باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان از سال ۱۳۹۸ با هدف ایجاد فلسفه جدید در فوتبال پایه، سند راهبردی توسعه فوتبال پایه را تهیه و تنظیم کرد تا سرآغاز تحولی تاثیر گذار در سطح فوتبال پایه باشد و امروز در سال ۱۴۰۰، تفاهم نامه جامع و کامل جهت همکاری چهار باشگاه بزرگ استان(مس رفسنجان، مس کرمان،گل گهر سیرجان و مس شهر بابک)،برای استعدادیابی،کلاس های آموزشی مربیان پایه وهمچنین برگزاری جشنواره های فوتبال در رده سنی ۱۳ و ۱۴ سال قرار است به امضا برسد.
صادق نژاد باقری مدیر فنی تیم های پایه و آکادمی باشگاه مس رفسنجان در این خصوص می گوید:
در این تفاهم نامه علاوه برهمکاری باشگاه ها در زمینه استعداد یابی بازیکنان مستعد فوتبال در رده سنی نونهال و نوجوان، مربیان فعال در رده های سنی تحت آموزش قرار می گیرند که این دوره ها هر ماه به میزبانی یکی از شهرها و با حضور مدرسان بسیار حرفه ای و خوب برگزار خواهد شد.

امضای نهایی این تفاهم نامه و اجرایی شدن آن طی روزهای آینده و با حضور مدیران عامل هر چهار باشگاه صورت می گیرد تا این برنامه جامع با قدرت تمام کار خود را آغاز کند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.