منو

اخبار نگران کننده از یک نشست: بیداری آذری ها و خفتگی ما

روز گذشته خبری در فضای مجازی مبنی بر جلسه نمایندگان آذربایجان، وزیر صمت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران در جهت حمایت 400 میلیارد تومانی شرکت مس از باشگاه تراکتور سازی منتشر شد.

۱۶ آذر ۱۴۰۰

 

تارنمای خبری ایستار/ روز گذشته خبری در فضای مجازی مبنی بر جلسه نمایندگان آذربایجان، وزیر صمت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران در جهت حمایت 400 میلیارد تومانی شرکت مس از باشگاه تراکتور سازی منتشر شد.

متاسفانه خبرهای ناگواری از توافقات به گوش میرسد. در همین خصوص چندین تماس با حجت الاسلام جلالی توسط خبرنگار ایستار برقرار شده که متاسفانه پاسخی در این خصوص دریافت نگردید.

نشود چشم باز کنیم و این 400 میلیارد تومان هم به سرنوشت 600 میلیارد تومان جاده رابر دچار شود.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.