منو

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد: کسب رتبه اول کشوری بیست و سومین جشنواره جوان خوارزمی توسط دانش آموزان کرمانی

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان از کسب رتبه اول کشوری بیست و سومین جشنواره جوان خوارزمی توسط دانش آموزان استان خبر داد و افزود: برای اولین بار در تاریخ آموزش و پرورش استان کرمان ۹ طرح از دانش آموزان استان معادل ۳۰ درصد طرح های برگزیده کشور به عنوان برگزیده نهایی معرفی شدند.

۲۰ آذر ۱۴۰۰

به گزارش ایستار به نقل از ایسنا,احمد اسکندری نسب با اعلام این خبر خاطر نشان کرد: طرح دانش آموز «رضا قادری زاده اناری» از شهرستان انار با موضوع «هشدار قطع آب آبیاری قطره ای» رتبه دوم کشوری بیست و سومین جشنواره کشوری را کسب کرد.

وی از کسب رتبه دوم بیست و سومین جشنواره جوان خوارزمی توسط طرح «دکمه نجات صنعتی» از دانش آموز سیرجانی «مائده دهنوی پاریزی» خبر داد و افزود: داستان کوتاه «خواب عصر» اثر دانش آموز «نیما رفیعی» از شهرستان جیرفت نیز رتبه دوم این جشنواره را از آن خود کرد.

اسکندری نسب با بیان اینکه مجموعه داستان کوتاه «پوتین ها در برف» اثر دانش آموز «فاطمه براهام» از شهرستان جیرفت نیز رتبه سوم کشوری بیست و سومین جشنواره خوارزمی را کسب کرد، از کسب رتبه سوم این جشنواره توسط دانش آموز اناری «پریا خادمی» با ارائه طرح «محاسبه طلوع و غروب خورشید در افق مریخ» خبر داد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به پژوهش دانش آموزان «آریا و شهریار بحرینی» از شهرستان بافت در خصوص «نظام مالیاتی منطقه خبر کرمان» گفت: این پژوهش نیز عنوان رتبه سوم کشوری بیست و سومین جشنواره جوان خوارزمی را از آن خود کرد.

احمد اسکندری نسب  طرح دانش آموزان «مهدی شاکری و علی درتاج» از شهرستان رابر  با عنوان «دستگاه فرآوری پسته کوهی(قاتق بنه)» رتبه سوم بیست و سومین جشنواره جوان خوارزمی را کسب کرد.

وی گفت: دانش آموزان «الهه بلوچی و رقیه ابراهیمی نژاد» از شهرستان بم نیز با ارائه طرح «تهیه گلدان طبیعی زیست تخریب پذیر از الیاف لیگنو سلولزی نخل خرما ( Aptenia cordifolia )» رتبه سوم جشنواره جوان خوارزمی را کسب کردند.

اسکندری نسب با اشاره به ارائه طرح «طراحی سازه ای مدولار و موقت برای تابلو های تبلیغات شهری»  توسط دانش آموزان ناحیه یک کرمان خانم ها «محبوبه عباسی و فاطمه سیستانی هنزافی» گفت: این طرح نیز رتبه سوم کشوری بیست و سومین جشنواره جوان خوارزمی را کسب کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه  استان کرمان با کسب ۹ عنوان برگزیده کشوری ( ۳۰ درصد طرح های برگزیده کشور) رتبه اول کشور بیست و سومین جشنواره کشوری جوان خوارزمی را کسب کرد گفت: شهر تهران با کسب ۶ عنوان برگزیده کشوری و خراستان رضوی با ۵ طرح برگزیده کشوری به ترتیب رتبه های دوم و سوم این جشنواره را کسب کردند.

 

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.