منو

سند «گردشگری مقاومت» در کرمان رونمایی می‌شود

مدیر‌کل میراث ‌فرهنگی استان کرمان با بیان اینکه با حضور وزیر میراث‌فرهنگی از سند گردشگری مقاومت رونمایی می‌شود، گفت: این سند می‌تواند راهبردی برای توسعه گردشگری استان کرمان در همه زمینه‌ها باشد.

۲۸ آذر ۱۴۰۰

به گزارش ایستار به نقل از فارس،فریدون فعالی اظهار داشت: در حال حاضر سند گردشگری مقاومت با همکاری اتاق بازرگانی کرمان در حال تدوین است تا براساس آن اقدام به توسعه و ترویج این نوع از گردشگری شود.

مدیر‌کل میراث ‌فرهنگی استان کرمان با تاکید بر اینکه سند گردشگری مقاومت یک راهبرد عملیاتی برای توسعه گردشگری منطقه خواهد بود، افزود: براساس این سند سایر بخش‌های مرتبط با صنعت گردشگری به ویژه حوزه صنایع‌دستی تقویت می‌شوند.

وی تاکید کرد: در حال حاضر طراحی و ساخت انگشترهای مشابه انگشتر سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی و یا مزین به تمثال آن شهید بزرگوار توسط هنرمندان صنایع‌دستی استان کرمان در مرحله طراحی و ساخت قرار دارد.

مدیر‌کل میراث ‌فرهنگی استان کرمان با اشاره به اینکه باید نشانه‌ها و المان‌هایی از سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی تهیه و تولید شود، بیان کرد: این المان‌ها می‌توانند به یک برند برای گردشگری استان کرمان تبدیل شوند.

فعالی با بیان اینکه در سند گردشگری مقاومت مسیرهای زیارتی مختلفی برای زائران سردار شهید حاح قاسم سلیمانی تعریف خواهد شد عنوان کرد: یکی از این مسیرها زادگاه سردار دل‌ها در روستای قنات ملک شهرستان رابر است.»

وی با تاکید براینکه با حضور وزیر میراث‌فرهنگی از سند گردشگری مقاومت رونمایی می‌شود، خاطرنشان کرد: این سند می‌تواند راهبردی برای توسعه گردشگری استان کرمان در همه زمینه‌ها باشد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.