منو

پیش بینی ۲۵ برنامه به منظور بزرگداشت دومین سالگرد سردار سلیمانی

رئیس کل دادگستری استان کرمان از پیش بینی ۲۵ برنامه به منظور بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

۰۱ دی ۱۴۰۰

به گزارش ایستار،به نقل از روابط عمومی دادگستری کرمان، یدالله موحد در نشست شورای فرهنگی دادگستری کل استان کرمان افزود: برنامه ریزی برنامه‌های بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به نحوی انجام شده که جنبه مردمی این برنامه‌ها حفظ شده و تمامی همکاران در اجرای آن همکاری داشته باشند.

وی اظهار داشت: ستادهای بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در دادگستری کل استان کرمان و سازمان‌های وابسته به قوه قضائیه شکل گرفته است تا ضمن حفظ جنبه مردمی برنامه‌ها، میزان مشارکت همکاران و تنوع برنامه‌ها در سازمان‌های مختلف افزایش یابد.

رئیس کل دادگستری استان کرمان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دادگستری استان کرمان تلاش می‌کند که میزبانی شایسته ای از زائران مزار سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی داشته باشد و در این رابطه اموارت مربوطه در دست پیگیری است.

موحد بیان کرد: تمامی برنامه‌های بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با رعایت مصوبات ستاد کرونا انجام خواهد شد.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان کرمان نیز گفت: ۲۵ برنامه ویژه ایام فاطمیه و سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پیش بینی شده است.

محمدباقر اسلامی افزود: برگزاری مسابقات فرهنگی، فضاسازی محیطی، تور مجازی زیارت مزار حاج قاسم به صورت برخط و کشوری، راه اندازی موکب، تدوین و انتشار مجله مجازی فانوس، برگزاری شب خاطره، غبارروبی و گل افشانی مزار شهدا، صدور بیانیه و نذر خون از جمله برنامه‌های بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی خواهد بود.

وی ادامه داد: برنامه‌های بزرگداشت ایام فاطمیه و سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با جلب همکاری کارکنان دادگستری و به صورت خودجوش اجرا خواهد شد.

وی تصریح کرد: تلاش شده که از بودجه بیت المال برای برگزاری این برنامه‌ها استفاده نشده و هزینه‌های مربوطه با همکاری کارکنان دستگاه قضائی تأمین شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری اردوی تفریحی و فرهنگی ویژه کارکنان دادگستری کل استان کرمان اشاره و بیان کرد: با توجه به نیازسنجی اولیه، نیازهای نمازخانه‌های حوزه‌های قضائی مشخص شده مقرر شد که بخشی از امکانات مورد نیاز تأمین شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان نیز در این نشست گفت: شهید سلیمانی اوقات و جانش را فدای مردم کرد و با شناختی که از ایشان وجود دارد قطعاً راضی نیست ریالی از حساب بیت المال خرج مراسم ایشان شود.

دادخدا سالاری افزود: حاج قاسم مردمی بود و باید بزرگداشت ایشان را به مردم واگذار کنیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + هجده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.