منو

فرماندار رفسنجان تاکید کرد:اشتغال اولویت اصلی شهرستان رفسنجان

فرماندار رفسنجان اشتغال را یکی از اولویت های اصلی شهرستان رفسنجان برشمرد و گفت: دستگاههای اجرایی شهرستان بروکراسی اداری را کاهش دهند.

۱۴ دی ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ، علی اکبر پورمحمدی صبح امروز در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان رفسنجان گفت: در بازدید ها و دیدارهایی که با سرمایه گذاران بخش دولتی و خصوصی داشتیم ، تنها خواسته آنها همکاری ادارت در خصوص صدور مجوز و کاهش بروکراسی اداری بوده است.

وی با بیان اینکه “تعدادی زیادی از سرمایه گذاران حتی وام و تسهیلات هم از ما نمی خواهند” ، افزود: باید زمینه حضور آنها برای ایجاد اشتغال در شهرستان را فراهم کرد.

پور محمدی ضمن تشکر از مدیران کل ادارت استان ، از آنها خواست در جهت رفع موانع تولید در این شهرستان کمک کنند و در بحث صدور مجوز ها تسهیل کننده باشند.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به ایجاد اشتغال خرد و متوسط در شهرستان اشاره کرد و گفت: باید از کسب و کار های خانگی حمایت جدی شود و انگیزه اشتغال در خانواده ها بالا رود.

فرماندار رفسنجان همچنین به اشتغال در بخش کشاورزی شهرستان اشار کرد و افزود: در حال حاضر حدود 40 هزار خانوار ، جمعیتی بالغ بر 130 الی 150 هزار نفر در این بخش مشغول به کار هستند و باید زمینه اشتغال در سایر زمینه ها فراهم شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 20 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.