منو

وزیر کشور: ۲۰ هزار نفر در جنوب کرمان درگیر سیل شده‌اند/ برای ارزیابی خسارات و کمک به مردم در منطقه هستیم

وزیر کشور گفت: منطقه رودبار، منوجان و زهکلوت سه منطقه‌ای است که در بارندگی‌های اخیر جنوب کرمان دچار آبگرفتگی شدند و حدود ۵ هزار خانوار، حدود ۲۰ هزار نفر و بیش از ۳۰۰ روستا درگیر این موضوع هستند‌.

۲۹ دی ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، وزیر کشور امروز در حاشیه بازدید از مناطق سیل‌زده جنوب کرمان در رودبار اظهار داشت: منطقه رودبار، منوجان و زهکلوت سه منطقه‌ای است که در بارندگی‌های اخیر جنوب کرمان دچار آبگرفتگی شدند و حدود ۵ هزار خانوار،  حدود ۲۰ هزار نفر و بیش از ۳۰۰ روستا درگیر این موضوع هستند.

احمد وحیدی افزود: از لحظات اولیه مسوولان در کنار مردم بودند و با توجه به آبگرفتگی وسیع لازم بود به منطقه بیاییم و از نزدیک وضعیت را ارزیابی کنیم.

وی عنوان کرد: همه نهادهای مختلف اعم از سپاه در منطقه حضور قوی دارد، ارتش، یگان مهندسی خود را به منطقه گسیل کردند و هلال احمر هم فعالانه حضور دارند، ستاد اجرایی فرمان امام، بنیاد مستضعفان و کمیته امداد همه برای خدمات‌رسانی در منطقه اعلام آمادگی کردند.

وزیر کشور با اشاره به آسیب‌هایی وارده به خصوص در حوزه کشاورزی گفت: دیشب در برخی از روستاها آب تقریبا تمام خانه‌ها را فراگرفته ولی از صبح امروز جریان آب فروکش کرده است، مسوولان در کنار مردم هستند تا به مسائل آنها رسیدگی کنند.

وحیدی در پایان گفت: خسارت‌ها برآورد شود تا بتوانیم جبران کنیم و ما هم برای ارزیابی خسارات و کمک‌ به مردم در منطقه هستیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − شش =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.