منو

کشف باند سارقان سیم های کابل برق و دستگیری یک مالخر در رفسنجان

با تلاش پلیس آگاهی باند سارقان سیم های کابل برق در شهرستان کشف شد

۲۹ دی ۱۴۰۰

 

به گزارش ایستار ، صبح امروز سرهنگ نجفی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رفسنجان در جمع خبرنگاران عنوان کرد:با تلاش پلیس آگاهی باند سارقان سیم های کابل برق در شهرستان کشف و قریب به دو تن اموال مسروقه ضبط گردید.

وی عنوان کرد:در جریان این عملیات یک نفر مالخر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

نجفی بیان کرد:همچنین از کشف یک باند سرقت موتور سیکلت و ضبط سه دستگاه موتور سیکلت و دستگیری یک نفر در جریان این عملیات خبرداد.

در آخر گفت:برقراری امنیت را الویت اصلی در شهرستان رفسنجان برشمرد و تلاش داریم با همراهی مسئولان و مردم امنیت قابل قبولی را برای شهروندان فراهم کنیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 7 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.