منو

دستگیری سارق منزل با کشف بیش از 10 میلیارد ریال اموال مسروقه در رفسنجان

فرمانده انتظامي رفسنجان از دستگيري یک سارق منزل و كشف بیش از 10ميليارد و 500 میلیون ريال اموال مسروقه از مخفیگاه این سارق خبر داد.

۰۲ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،سرهنگ اکبر نجفی، بیان داشت: در پي وقوع چند فقره سرقت از منازل شهروندان در شهر رفسنجان، ماموران کلانتری 12 که کشف یک مورد سرقت منزل مربوط به حوزه خود را در دستور کار داشتند با انجام پیجوئی های پلیسی و اقدامات اطلاعاتی یک متهم را شناسائی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی رفسنجان ادامه داد: این متهم در روند بازجویی ها و پس از مواجهه با مستندات و مدارک پلیس به سرقت از منزل مورد نظر اعتراف کرد و در ادامه از 2 منزل که مخفیگاه اموال مسروقه بودند مقدار زیادی وسایل منزل و همچنین سیم و کابل برق و مخابرات، موتور برق، الکترو موتور، قطعات خودرو، شیرآلات مربوط به باغات کشاورزی، لوازم برقی، دوچرخه، پمپ آب و تعدادی تابلو مربوط به شهرداری کشف شد.

سرهنگ نجفی با اشاره به اینکه ارزش مجموع اقلام کشف شده بیش از 10 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است، تصريح كرد: این سارق با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و بخش زیادی از اموال مسروقه نیز تحویل مالباختگان شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 12 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.