منو

بیش از ۵۰۰۰ برنامه دهه فجر در استان کرمان برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان از برگزاری بیش از ۵ هزار برنامه در دهه فجر در استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا خبر داد.

۱۰ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، حسین انجم‌شعاع امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان کرمان با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: دهه فجر یادآور روزهای خوب و با نشاط پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه در چنین ایامی حضرت امام خمینی(ره) بعد از 15 سال تبعید به میهن اسلامی برگشتند گفت: دهه فجر تحولات زیادی را در سرنوشت جهان را رقم زد و تحول ایران باعث تحول در منطقه و جهان شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران حاصل خون بیش از 200 هزار شهید و فداکاری مردم در سطوح مختلف جامعه است افزود: مردم برای پیروزی انقلاب، سختی‌های زیادی را تحمل کرده و در زندان‌های رژیم شاه رنج‌ها و شکنجه‌های بسیاری کشیدند.

وی با بیان اینکه مردم ما برای حاکم شدن اسلام این سختی‌ها را تحمل کردند تا فرهنگ دینی و اسلامی در جامعه حاکم شود ادامه داد: احیای ارزش‌های اسلامی، اقتدار مسلمانان و نرفتن زیر بار حرف زور استکبار و طاغوت از آرمان‌های انقلاب اسلامی بوده و هست.

انجم‌شعاع با اشاره به اینکه مردم ایران اسلامی 43 سال پای انقلاب ایستادند و هنوز هم پای خون شهدا ایستاده‌اند و ادامه دهنده راه آنها هستند گفت: در قبال انقلاب اسلامی وظیفه سنگینی داریم.

وی با بیان اینکه دلیل اصلی مشکلات امروز فاصله گرفتن از آرمان‌های انقلاب است افزود: آمریکا نمی‌تواند بپذیرد که امروز ایران اسلامی در دنیا مطرح بوده و یک کشور اسلامی قدرتمند شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه استکبار بسیاری از توطئه‌ها را علیه کشور ایجاد کرد تا نظام اسلامی ساقط شود اما باز هم شکست خورد بیان کرد: دشمنان نظام امروز با فشار حداکثری تحریم سعی می‌کنند مردم را از انقلاب جدا کنند تا به هدف شوم خود که ناکارآمد جلوه دادن حکومت دینی اسلامی است برسند و ارزش‌ها را از ما بگیرند.

وی با بیان اینکه دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی است افزود: پیشرفت‌های حاصل شده با وجود تحریم‌ها و دشمنی‌های آمریکا و هم پیمانانش است و آمریکا تمام تلاش خود را می‌کند تا پشتوانه مردمی نظام اسلامی را بگیرد.

انجم‌شعاع با اشاره به اینکه در برنامه‌های دهه فجر باید پیام انقلاب بیان شود و بیان پیام انقلاب باید هنرمندانه بوده تا برای نسل جدید جامعه و مخاطب امروزی تاثیرگذار باشد گفت: بیش از 5 هزار برنامه در دهه فجر امسال در سطح استان کرمان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه جشن‌های دهه فجر با توجه به ایام میلاد حضرت زهرا(س) و امام علی(ع) در استان کرمان برگزار می‌شود ادامه داد: شعار دهه فجر امسال جشن ملی 1400 انتخاب شده است که با رعایت شئونات دینی و اسلامی، نشاط و شادابی در جامعه ایجاد می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه مراسم 12 بهمن سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) همزمان با سراسر کشور در کرمان برگزار می‌شود گفت: این مراسم ساعت 9:30 در مصلی بزرگ امام علی(ع) برگزار شده و سخنران این مراسم، استاندار کرمان است.

وی از نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس سطح استان کرمان خبر داد و افزود: رژه موتوری به مناسبت ورود حضرت امام (ره) از فرودگاه تا گلزار شهدای کرمان برگزار می‌شود.

انجم شعاع با بیان اینکه جشن پیروزی انقلاب در مساجد و تکایای سطح استان و شهر کرمان برگزار می‌شود گفت: رزمایش کمک مومنانه و دیدار با خانواده شهدای انقلاب در طول ایام الله دهه فجر نیز در برنامه است.

وی با اشاره به اینکه جشن انقلاب به مدت 10 شب توسط ادارات استان کرمان در طول دهه فجر در سالن خواجه نصیرالدین طوسی دانشگاه فرهنگیان برگزار می‌شود افزود: برنامه‌های دهه فجر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک برگزار می‌شود و ستاد کرونا بر آن نظارت می‌کند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هشت =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.