منو

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان خبر داد؛ جهش ناگهانی کرونا در کرمان/ ۱۸۴ نفر بستری شدند

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از موج شدید امیکرون در کرمان خبر داد و از مردم خواست پروتکل های بهداشتی را اجرا کنند.

۱۲ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش ایستار،سعید صحبتی اظهار داشت: متأسفانه موج شیوع امیکرون در کرمان به شدت ادامه دارد و تنها راه مقابله با این وضعیت اجرای کامل پروتکل‌ها، عدم حضور در تجمعات و استفاده از ماسک است.

وی افزود: هم اکنون ۱۸۴ نفر در بیمارستان‌های کرمان بستری هستند و حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان در صدر موارد ابتلاء قرار دارد.

وی تصریح کرد: ۸۶ مورد بستری جدید در کرمان طی ۲۴ ساعت اخیر گزارش شده است و دو نفر نیز فوت کرده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به محدودیت امکانات پزشکی در کرمان در مقابل موج جدید کرونا از مردم خواست با کادر درمان همکاری کنند در غیر این صورت شاهد موارد فوت طی هفته‌های آینده خواهیم بود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.