۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۵

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=7795


افتتاح ۱۵طرح عمرانی در روستاهای بخش مرکزی رفسنجان

به مناسب ایام الله دهه فجر همزمان با افتتاح مرکز جامعه سلامت روستای سعادت آباد به میزان اعتبار ۲میلیارد و پانصد میلیون تومان ۱۴طرح عمرانی دیگر به اعتبار ۱۸میلیارد تومان در روستاهای بخش مرکزی رفسنجان با حضور علی زینی وند استاندار کرمان به بهره برداری رسید.

به گزارش ایستار ،عصر امروز به مناسب ایام الله دهه فجر همزمان با افتتاح مرکز جامعه سلامت روستای سعادت آباد به میزان اعتبار ۲میلیارد و پانصد میلیون تومان ۱۴طرح عمرانی دیگر به اعتبار ۱۸میلیارد تومان در روستاهای بخش مرکزی رفسنجان با حضور علی زینی وند استاندار کرمان به بهره برداری رسید.

علی زینی وند استاندار کرمان در حاشیه بازدید از پروژه های در حال احداث شهرستان رفسنجان عنوان کرد: رفسنجان، شهرستان پر ظرفیتی است که با تکمیل پروژه ی تصفیه خانه آب شرب شهرستان تا خرداد ۱۴۰۲ چالش کم آبی این شهرستان رفع خواهد شد.

استاندار کرمان ادامه داد:شهرستان رفسنجان در حوزه خیرین زبانزد است و بسیاری از بناها در این شهر با همت مردم بااصالت و ریشه دار رفسنجان ساخته شده اند‌.

وی تاکید کرد:شهرداری با انگیزه برای رفسنجان انتخاب شده است که امیدواریم تحولات خوبی در ظاهر شهر رفسنجان ایجاد شود.

علی زینی وند عنوان کرد:رفسنجان از یک ظرفیت عظیم ملی و بین المللی  به نام مجتمع مس سرچشمه رفسنجان برخوردار است که کار های بزرگی را انجام داده است و باید این راه را ادامه دهد .

وی بیان کرد:امکانان دولت محدود است اما در حد توانش به رفسنجان کمک خواهد کرد و همچنین در راستای رفع مشکلات  پروژه های  بخش خصوصی و خیرین ساز  کمک خواهد کرد.

در آخر اظهار کرد:چالش های شهرستان رفسنجان توسط فرماندار رفسنجان شناسایی و بررسی شدند که در یک جلسه اختصاصی به آنها پرداخته خواهد شد .

علی زینی وند استاندار کرمان در سفر به رفسنجان از پروژه در حال احداث تصفیه خانه آب شرب ،مجموعه تفریحی و ورزشی خسته آگاه و مرکز نوآوری و شتابدهی شهید ستاری بازدید و در پایان سالن سینما و آمفی تئاتر مجموعه آگاه را افتتاح کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 7 =