منو

کلنگ زنی مجتمع جامع کیمیای سبز رفسنجان

مجتمع جامع توانبخشی کیمیای سلامت رفسنجان به اعتبار ده میلیارد تومان و مساحت ۲۵۰۰مترمربع در راستای اشتغالزایی بانوان خود سرپرست در سال۱۴۰۲به بهره برداری خواهد رسید

۱۷ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش ایستار،صبح امروز کلنگ مجتمع جامع توانبخشی کیمیای سلامت رفسنجان با حضور جمعی مسئولین شهرستان زده شد.

این مجتمع شامل دو مرکز نگهداری کودکان بد سرپرست و اشتغال بانوان خود سر پرست خواهد بود.

مجتمع جامع توانبخشی کیمیای سلامت رفسنجان به اعتبار ده میلیارد تومان و مساحت ۲۵۰۰مترمربع در سال۱۴۰۲به بهره برداری خواهد رسید و ۱۰۰نفر از بانوان خود سرپرست شهرستان در این مجتمع مشغول به کار خواهند شد .

در حاشيه کلنگ زني این طرح  مسئولین شهرستان از خط اول طرح توسعه بسته بندی و صادرات خرما کیمیای سلامت رفسنجان بازدید کردند.

در حال حاضر خط اول این مجموعه توسط ۲۵نفر از بانوان خود سرپرست شهرستان اداره میشود .

با توجه سابقه خوب شهرستان رفسنجان در حوزه صادرات پسته ،خرما ی جنوب کرمان و استان فارس در این مجموعه جمع آوری ، بسته بندي و در نهایت به کشورهاي آسياي ميانه، اروپا و چين صادر مي شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.