منو

۴ فرشته، هدیه خداوند به طلبه کرمانی

طلبه ۲۷ ساله کرمانی، صاحب ۴ قلو شد و اکنون صاحب ۵ فرزند است.

۱۹ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، یک مادر ۲۶ ساله کرمانی در دومین زایمان خود چهارقلو به دنیا آورد، این چهارقلو‌ها شامل: یک پسر و ۳ دختر هستند که در هفته ۳۴ بارداری و در مرکز آموزشی، درمانی افضلی پور شهر کرمان به دنیا آمده اند، وزن این نوزادان یک کیلو و ۱۰۰ تا یک کیلو و ۷۵۰ گرم است.

حال مادر و نوزادان خوب است، دو نوزاد امروز مرخص می‌شوند؛ اما دو نوزاد دیگر به دلیل نارس بودن و نیاز به مراقبت‌های بیشتر در بخش ان آی سی یو نوزادان این مرکز بستری هستند و تا چند روز دیگر مرخص خواهند شد.

پدر خانواده ۲۷ سال سن دارد و طلبه است، این خانواده اکنون دارای ۴ دختر به نام‌های نازنین زینب، ریحانه، زهرا، فاطمه و یک پسر به نام علی است.

فتح آبادی پدر خانواده در گفت و گویی خواستار حمایت مسئولان و خیران از این چهارقلو‌ها شد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 10 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.