۲۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۳

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=7863


احمد علیرمضانی :دانشگاهیان در جبهه تبیین به کمک دیگر نهادها بیایند

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان تاکید کرد : سیاست رسانه های غربی اینگونه است که در بستر فضای مجازی دروغ ها را بزرگ میکنند که باور پذیر شوند در این راستا جوانان و دانشگاهیان باید همانند اوایل جنگ تحمیلی به صورت منسجم به عنوان تکلیف شرعی در جهاد تبیین در بستر فضای مجازی به کمک دیگر نهاد های رسمی بیایند .

به گزارش ایستار ،صبح امروز رضا رنجبر کریمی رئیس دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در آیین اختتامیه پویش پرچم افتخار ضمن تبریک ایام الله دهه فجر عنوان کرد:هشتگ پرچم افتخار در سایت رهبر انقلاب ایجاد شد که تمامی ملت ایران و دستگاه ها به نحوی پرچم کشور را به اهتزار در بیاورند که بعد از گذشت دو روز  «هشتگ پرچم افتخار» توسط اینستاگرام بلاک  شد .

رنجبر کریمی ادامه داد:روابط عمومی دانشگاه ولی عصر (عج) در این راستا تصمیم به ایجاد پویش پرچم افتخار گرفت که در سطح دانشگاه پرچم ایران به نوعی به اهتراز در بیاید . دشمن در آخرین نفس های خود در راستای مبارزه با نظام ولایی حق را کتمان میکند و تلاش میکند که عکس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و هشتگ پرچم افتخار مطرح نشود و تحریف به وجود آید .

رئیس دانشگاه ولی عصر (عج)گفت :رهبر انقلاب از تمامی ملت و صاحبان قلم خواست که جهاد گونه در مقابل تحریف ها به میدان بیایند و از دستاوردهای انقلاب اسلامی که ماحصل خون هزاران شهید است دفاع کنند .

در ادامه این آیین حجت الاسلام اصغر عسکری امام جمعه رفسنجان اظهار کرد:دشمن در راستای مبارزه با ارزش های انقلاب اسلامی یک تهاجم ترکیبی  راه اندازی کرده است که این تهاجم یک سیاسی ،نظامی، رسانه ای و…. است .

وی افزود : از یک‌طرف شعار  آزادی بیان را سر میدهند از سوی دیگر تصاویر شهید سلیمانی و هشتگ پرچم پر افتخار را حذف میکنند .

امام جمعه رفسنجان گفت :زمانی که پرچم یک کشور که نماد استقلال و هویت است را نمیتوانند تحمل کنند پس بدانید  پرچم آن کشور نشان افتخار است .

وی ادامه داد:ما نباید آرام بنشینیم تا متوجه ی حرکتی از سوی دشمن شدیم آن را خنثی کنیم بلکه باید در فضاهای مجازی فعال باشیم و افتخارات و پشرفت های انقلاب اسلامی که یک انقلاب سیاسی، فرهنگی، نظامی و ارزشی است را در ابعاد اقتصادی ،نانو، درمانی و.. مطرح کنیم .

احمد علی رمضانی مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان در آیین اختتامیه پویش پرچم پر افتخار با بیان آیه 60 سوره احزاب« لَئِنْ لَمْ يَنْتَهِ الْمُنَافِقُونَ وَالَّذِينَ فِي قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ وَالْمُرْجِفُونَ فِي الْمَدِينَةِ لَنُغْرِيَنَّكَ بِهِمْ ثُمَّ لَا يُجَاوِرُونَكَ فِيهَا إِلَّا قَلِيلًا» اظهار کرد:اکنون جنگ استکبار جهانی علیه ایران در جنگ اراده ها خلاصه میشود  و در  جنگ اراده ها بیشتر بر روی ایجاد تردید در باورهای حقیقی مردم و خدمات انقلاب اسلامی تمرکز شده است .

وی افزود:سیاست رسانه های غربی اینگونه است که در بستر فضای مجازی دروغ ها را بزرگ میکنند که باور پذیر شوند در این راستا جوانان و دانشگاهیان باید همانند اوایل جنگ تحمیلی به صورت منسجم به عنوان تکلیف شرعی در جهاد تبیین در بستر فضای مجازی به کمک دیگر نهاد های رسمی بیایند .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان تاکید کرد:اکنون پرچم نظام جمهوری اسلامی را که امام راحل ۴۳سال پیش برافراشت به پرچم تمام آزادی خواهان جهان تبدیل شده است و کسانی که روحیه ی ضد استکباری دارند از کشورهای لبنان، عراق و سوریه در کنار پرچم ایران عکس میگیرند.

وی افزود:خیلی‌ها رفاه مادی صرف دارند، اما آروزی این استقلال کشور ما را دارند و پرچم ما نماد آزادیخواهان جهان شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 13 =