منو

راهپیمایی ۲۲بهمن به صورت رژه موتوری و خودرویی در رفسنجان برگزار می شود

با توجه به قرار گرفتن در پیک ششم‌ کرونا سویه اومیکرون، آیین‌ راهپیمایی ۲۲ بهمن در رفسنجان به صورت رژه خودرویی و موتوری انجام خواهد شد.

۲۰ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش ایستار؛ فرماندار ویژه رفسنجان روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: با توجه به مصوبه ابلاغی ستاد مقابله با کرونای کشور و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در رفسنجان به صورت رژه‌ خودرویی و موتوری انجام خواهد شد.

علی اکبر پور محمدی ضمن قدردانی از عموم‌ مردم‌ شهیدپرور رفسنجان که همیشه در دفاع از نظام‌ و ارزش های انقلاب اسلامی در صحنه حضور داشتند و نیز دستگاه‌های اجرایی که با دغدغه و به بهترین شکل راهپیمایی ادوار گذشته را برگزار کردند تصریح کرد: راهپیمایی‌های رفسنجان همیشه در استان زبانزد بوده است و ما برای اینکه بتوانیم امسال هم راهپیمایی خوبی داشته باشیم نیاز است که دستگاه‌ها با همکاری و در کنار هم قرار گیرند و با نظارت و هماهنگی این راهپیمایی انجام شود.

پور محمدی در خصوص ساعت و نحوه برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن افزود: مردم‌ می توانند در این روز در ۴ مسیر شامل بلوار امان‌ علی(ع)، گلزار شهدا، میدان ۲۲ بهمن و پارک‌ جوان در ساعت ۱۰:۳۰ جمع شوند و ساعت ۱۱ به سمت مصلی امام‌ خامنه ای حرکت کنند.

وی خاطرنشان کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی برای عموم جهت پیشگیری از شیوع کرونا الزامی است.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سیزده =

مطالب مرتبط
داریوش ارجمند: چتر هنر گسترده‌ترین دستاورد انسان است

پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: انسان در طول تاریخ پنج دستاورد علم، فلسفه، هنر، عرفان و مذهب را کسب کرد تا با این پنج پدیده، جهان خودش را معنی ببخشد اما چتر هنر گسترده‌تر از همه این دستاوردها است.

۰۹ آذر ۱۴۰۲
کارفرما در رفسنجان به دلیل بکارگیری اتباع بیگانه بیش از ۲ میلیارد ریال جریمه شد

 یک واحد فرآوری پسته در رفسنجان مورد بازرسی قرار گرفت و ۲۶ تبعه بیگانه غیرمجاز در آن دستگیر و صاحب این ترمینال ضبط پسته(واحد فرآوری پسته) هم به پرداخت ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال جریمه شد.

۰۹ آذر ۱۴۰۲
محدودیت شغلی برای اتباع بیگانه در رفسنجان اعلام شد

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری رفسنجان درباره محدودیت شغلی مهاجرین افغانستانی توضیحاتی ارایه کرد و گفت: اتباع بیگانه مجاز در رفسنجان که دارای کارت شناسایی و کارت اشتغال هستند فقط می توانند در سه رسته شغلی کوره پزخانه ها، کارهای ساختمانی و کارگاه های کشاورزی مشغول باشند و فعالیت آن ها در صنوف ممنوع است.

۰۸ آذر ۱۴۰۲
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.