منو

ارائه یک میلیارد و پانصد میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد رفسنجان

رئیس کمیته امداد رفسنجان عنوان‌کرد : در دهه مبارک فجر یک میلیارد و پانصد میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به افراد تحت پوشش کمیته امداد رفسنجان ارائه شد .

۲۳ بهمن ۱۴۰۰

حسین فداکار رئیس کمیته امداد رفسنجان در گفتگو با خبرنگار ایستار بیان کرد : از ابتدای بهمن ماه به مناسب ولادت حضرت زهرا (س) تا پایان ایام الله دهه فجر ۱۵۰ سری جهیزیه تحت عنوان طرح قدیر به زوج‌ های بی بضاعت برای شروع زندگی مشرک اهدا شد .

حسین فداکار افزود:به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی با مشارکت خیرین شهرستان به ۴۰۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد در منطقه نوقات سبد کالا به ارزش ۴۰۰هزار تومان اهدا شد .

وی عنوان کرد: در این ایام بخاری و آبگرمکن گازی ۵۰ خانه از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد به اعتبار ۱۳۰ میلیون تامین شد .

رئیس کمیته امداد رفسنجان با اشاره به اینکه از ابتدای سال تا کنون نزدیک به ۱۲میلیارد تومان به افراد تحت پوشش کمیته تسهیلات اشتغالزایی چهار درصد با،باز پرداخت ده ساله ارائه شده است ،اذعان کرد : در دهه مبارک فجر یک میلیارد و پانصد میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به افراد تحت پوشش کمیته ارائه شد .

وی افزود:کمیته امداد امام خمینی رفسنجان در جهت آسان تر  شدن روند ارائه تسهیلات اشتغالزایی به زنان سر پرست خانوار ضمانت آنها را انجام میدهد .

حسین فداکار با اشاره به اینکه ایجاد ۵ هزار شغل در سراسر کشور از الویت های کمیته امداد در سال آینده است ،گفت:تا کنون در شهرستان رفسنجان ۲۵۷ شغل برای مدد جویان ایجاد شده است و در سال آینده کمیته امداد رفسنجان بیشتر در حوزه های اشتغالزایی و ساخت مسکن برای مددجویان فعالیت خواهد کرد .

در پایان با اشاره به اینکه کمیته امداد رفسنجان بیمه تامین اجتماعی ۵۰۰نفر از مددجویان شهرستان را میپردازد ،اذعان کرد:تا کنون ۳۸نفر از مددجویان مستمر بگیر تامین اجتماعی شده اند و تا پایان ۱۴۰۰ این تعداد به ۴۴نفر خواهد رسید .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.