۰۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۴

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=8008


افتتاح 5 طرح برق رسانی در رفسنجان

5طرح برق رسانی در سطح شهر و روستاهای تابع شهرستان رفسنجان با اعتبار 241 میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

به گزارش ایستار، با حضور علی اکبر پورمحمدی فرماندار ویژه رفسنجان، محمدرضا یوسفی رئیس اداره برق شهرستان رفسنجان و جمعی از مسئولین شهرستان این طرح ها افتتاح شد که نخستین آن ها تبدیل شبکه سیمی فشار ضعیف به کابل خودنگهدار در روستاهای عبدالله آباد، محمدآباد میثم، ناصریه، شهرک هزار واحدی، خیابان معراج و دکتر حسابی بود که هزینه 105 میلیارد ریال برای این طرح هزینه شده است.

دوّمین طرح هم رفع مشکلات افت ولتاژ مشترکین در روستاهای ملک آباد، همت آباد، مهدی آباد سردار، کاخ و رئیس آباد، قاسم آباد مورد بهره برداری قرار گرفت که اعتباری بالغ بر 36 میلیارد ریال هزینه شده و 13 دستگاه پست توزیع برق احداث شده است.

سوّمین طرح نیز تأمین برق متقاضیان فاقد شبکه برق در شهرک سپاه برای 264 مشترک که اعتباری بالغ بر 83 ملیارد ریال هزینه شده و 20 کیلومتر شبکه فشار ضعیف احداث گردیده است.

چهارمین طرح امروز هم تأمین روشنایی بلوارهای کبوترخان، عباس آباد حاجی ، کوثر ریز و مهدی آباد سردار و اسلام آباد بود که در اجرای این طرح 3 دستگاه پست توزیع و احداث 4.6 کیلومتر شبکه فشار ضعیف روشنایی با اعتبار12 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

آخرین طرح هم تأمین برق برای متقاضیان فاقد شبکه برق در شهرک جهاد است که یک دستگاه پست توزیع برق احداث شده و 355 متر شبکه فشار متوسط اجرا شده و 26 اصله تیر برق فشار ضعیف و 8 اصله تیر برق فشار متوسط نصب شده و هزینه ای بیش از 5 میلیارد ریال به کار رفته است در این طرح 23 متقاضی و خانوار از این نعمت برق بهره مند می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 10 =