۰۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۵

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=8067


درب خیریه کوثر به روی همه باز است

مدیرعامل مؤسسه خیریه کوثر مهر رفسنجان از همشهریان نیک‌اندیش خواست کمک‌های خود را از طریق خیریه‌ها به نیازمندان واقعی برسانند.

به گزارش ایستار ،محسن اسماعیلی ضمن قدردانی از تمامی افرادی که تا کنون با کمال فروتنی و فداکاری همراه این مؤسسه بوده‌اند، بیان کرد: رفسنجان شهر خیّرخیزی است و مردمان خیراندیش و نیکوکاری دارد که بر اساس فطرت خیرخواهانه خود، دست نیازمندان را به مهر می‌فشارند و دردمندی را رد نمی‌کنند.

وی در این راستا یکی از معضلات را وجود سودجویانی دانست که با مراجعه به مردم، خود را نیازمند معرفی می‌کنند تا از کمک‌ آنان بهره‌مند شوند؛ و بیان کرد: برای پیشگیری از این معضل و هدایت کمک‌های مردم خیرخواه به سمت نیازمندان واقعی و مقابله با تکدگری، مؤسسه خیریه با پشتوانه گروه تحقیق خبره و شناسایی موثق نیازمندان شهرستان، از همه نیک اندیشان درخواست می‌کند نیازمندان را به خیریه معرفی کنند و کمک‌ها را از طریق خیریه به نیازمندان واقعی برسانند.

اسماعیلی در ادامه افزود: خیریه کمک‌های مردمی را با رعایت کرامت انسانی، عزت نفس و حفظ آبروی نیازمندان به آنان می‌رساند و همچنین با اشتغال‌زایی و اختصاص وام قرض‌الحسنه موجب توانمندسازی نیازمندان می‌شود.

وی تأکید کرد: بدین منظور طرح «شکرانه سلامت» در دست اجراست و خیریه عضو افتخاری می‌پذیرد تا با هم در جهت ایجاد شهر و جامعه‌ای بهتر، سالم‌تر، ایمن‌تر، با ثبات‌تر، شاداب‌تر و بدون نیازمند گام برداریم.

مدیرعامل خیریه کوثر همچنین از بازدید خیرین از این مؤسسه استقبال کرد و گفت: درب خیریه کوثر به روی همه مردم باز است تا در مورد نحوه عملکرد این مؤسسه اطلاع بیشتری کسب کنند و در صورت تمایل به خانواده بزرگ خیریه کوثر بپیوندند.

وی در خصوص نحوه عضویت افتخاری گفت: در روزهای اخیر فرم‌ عضویت افتخاری در اداره‌ها، شرکت‌ها، کارخانه‌ها، بازار و مغازه‌های شهر رفسنجان در حال توزیع است. همشهریان عزیز در صورتی که می‌توانند با کمک نقدی (هرچند اندک) کمک غیرنقدی، آموزش مهارت و حرفه و ارائه هرگونه خدمت به مددجویان، با ارسال پیام به شماره همراه ۰۹۳۶۸۷۸۲۴۷۴ اعلام همکاری کنند و جهت آشنایی بیشتر با فعالیت‌ها و خدمات، صفحه مجازی این موسسه را دنبال کنند

https://instagram.com/kosarrafsanjan.charity?utm_medium=copy_link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 13 =