۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۹

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=8318


جشن روز جوان با هماهنگی کامل فرمانداری و دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد/ تحرکات برخی رسانه ها نشانه رفتن شادی مردم است

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر عنوان کرد:متاسفانه اظهارات رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی در خصوص عدم مجوز جشن روز جوان ، کاملا خلاف واقع است و باید به ایشان یادآوری کرد که 4 مرتبه از سوی شهرداری با دانشگاه علوم پزشکی هماهنگی کامل انجام شد.

به گزارش ایستار، سید ابراهیم صباغ جعفری در خصوص جوسازی های رسانه ای پیرامون جشن روز جوان اظهار داشت: جشن 20 اسفند ماه در راستای تحقق جامعه شاد و آرامش مردم بوده است و در این زمینه تمامی تمهیدات لازم از جنبه های مختلف اندیشیده و اتخاذ شده بود.

وی در خصوص مجوز ستاد کرونا و اظهار نظر رئیس دانشگاه علوم پزشکی خاطر نشان کرد: متاسفانه اظهارات رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی در خصوص عدم مجوز، کاملا خلاف واقع است و باید به ایشان یادآوری کرد که 4 مرتبه از سوی شهرداری با دانشگاه علوم پزشکی هماهنگی کامل انجام شد که یک مرتبه با شخص آقای محمدی شاهرخی و 3 مرتبه با آقای دکتر جمالی زاده معاون بهداشتی بود. لذا این جشن کاملا با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد و دلیل دیگر آن هم پیش بینی تمهیداتی همچون آمبولانس و کادر پزشکی توسط دانشگاه علوم پزشکی میباشد.
سید ابرهیم صباغ خاطر نشان کرد: تمامی هماهنگی های لازم برای برگزاری این جشن با سرپرست وقت فرمانداری، نیروی انتظامی و اکثر اعضای محترم شورای تامین رفسنجان انجام شد و حتی در این زمینه قول تامین نیرو برای پوشش امنیت جشن نیز به شهرداری داده شد و همین هماهنگی ها این جشن با شکوه را رقم زد. حتی در این میان در ساعت ۱۴ روز پنجشنبه قبل از مراسم، رئیس واعضای شورای شهر با آقای دکتر جمالی زاده معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی، آقای مشکی سرپرست فرمانداری رفسنجان، آقای بخشی معاونت سیاسی فرمانداری، در محل شورا ارتباطی تلفنی برقرار می کنند و آخرین هماهنگی های لازم بعمل می آید.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر ادامه دارد: متاسفانه تحرکات برخی رسانه های معلوم الحال، نشانه رفتن شادی و آرامش مردم است و آنها نه دغدغه دین و شرع دارند و نه دغدغه کرونا وسلامتی مردم. بلکه این مطالب کذب، کاملا با اغراض سیاسی و با هدف زیر سوال بردن اقدامات شورای شهر و شهرداری منتشر می شود.
وی خاطر نشان کرد: تحرکات برخی رسانه ها که مخالف خواست و نظر مردم است، در واقع تلاشی برای این است تا مسئولین را وادار به تعطیلی برنامه های شادی مردم کنند و در این راستا متاسفانه برخی مسئولین در این دوره که باید آرامش شهر را از هر حیث حفظ کنند، موضع گیری هایی می کنند که جا دارد از ایشان درخواست کنیم تا از اظهارات بی پایه و اساس خود داری کنند و اسیر جورسانه ای نشوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 9 =