منو

سازش 32 هزار پرونده کیفری در شوراهای حل اختلاف کرمان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: طی امسال، 32 هزارو 407 فقره پرونده کیفری ماده 11 با تلاش اعضا وکارکنان شورای حل اختلاف استان، منتهی به سازش شده است.

۲۸ اسفند ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با اشاره به میزان پرونده‌های کیفری ارجاع شده به شورای حل اختلاف استان کرمان اظهار داشت: در 11 ماه سال ۱۴۰۰تعداد 56 هزارو 175 فقره پرونده کیفری به شعب شورای حل اختلاف استان کرمان وارد شده است که در مقابل، 55 هزارو 638 فقره پرونده کیفری ماده 11 نیز مختومه داشته‌اند.

وی بیان داشت: اعضا و کارکنان پرتلاش شورای حل اختلاف طی 11 ماه سال ۱۴۰۰ موفق شدند تعداد 32 هزارو 407 فقره پرونده کیفری را منتهی به سازش کنند که درصد سازش پرونده‌های ماده 11 کیفری نسبت به ورودی 58 درصد بوده است.

دادستان کرمان تعداد پرونده‌های سازش یافته کیفری ماده 11  در سال ۹۹ را 26 هزارو 714 فقره بیان کرد و گفت: سازش کیفری در 11 ماهه 1400 نسبت به سال قبل، رشد 21 درصدی داشته است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − نه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.