منو

تولید ۱۵۰ هزار قطعه بتنی توسط سازمان عمران شهرداری رفسنجان

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری رفسنجان گفت: در دو ماه انتهایی سال نزدیک به ۱۵۰ هزار قطعه بتنی توسط این سازمان تولید شده است.

۲۹ اسفند ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، مهندس سعید قندی اظهار کرد: در بهمن و اسفندماه امسال تعداد بیش از ۱۲۵ هزار قطعه سنگفرش و ۲۴ هزار قطعه سنگ جدول و کانیوو توسط سازمان عمران شهرداری رفسنجان تولید شده است.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین مجریان پروژه های شهرداری رفسنجان، سازمان عمران است، عنوان کرد: سازمان عمران مهمترین بخش کاری خود را به ثمر رساندن پروژه های عمرانی دانسته و همواره بر آن است تا بتواند راندمان کاری خود را افزایش دهد.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری رفسنجان همچنین بر کیفیت مصالح تولید‌شده توسط این سازمان تأکید و بیان کرد: یکی از پایه های مهم صنعت هر جامعه و خصوصاً حوزه عمرانی، عمر مفید تولیدات آن است و طراحی، کیفیت، نوع مصالح و چگونگی ساخت آنها مهم به شمار می رود که در سازمان عمران شهرداری رفسنجان این مهم مورد تاکید است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + هفده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.