منو

سردار پاکپور: تقاص خون حاج‌قاسم با کشته شدن همه سران آمریکا هم پس داده نمی‌شود

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: خون حاج‌قاسم و شخصیتش آنقدر بزرگ است که همه سران آمریکایی‌ هم که کشته شوند تقاص خونش پس داده نمی‌شود و باید با شیوه‌های دیگر تقاص خونش را بگیریم.

۲۴ فروردین ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران پیش از ظهر امروز در حاشیه حضور در گلزار شهدای کرمان اظهار کرد: هم‌رزمان و نیروهای تربیت شده حاج‌قاسم سلیمانی همچون گذشته و زمان حیات شهید، برای دفع هرگونه تهدید آمادگی کامل دارند و دنیا این را بعد از شهادت حاج‌قاسم دیده و امتحان کرده است.

وی گفت: شخصیت و خون حاج‌قاسم آنقدر بزرگ است که همه سران آمریکایی‌ هم کشته شوند تقاص خونش پس داده نمی‌شود و باید با شیوه‌های دیگر انتقام بگیریم.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران اضافه کرد: بعد از ترور حاج‌قاسم، حرکتی مقتدرانه و کوبنده روی عین‌الاسد انجام شد همچنین تحرکات رژیم صهیونیستی و آمریکا در منطقه با پاسخ‌های کوبنده‌ای همراه بود.

سردار پاکپور با بیان اینکه بعد از شهادت حاج‌قاسم به یک مرز خاصی از بازدارندگی رسیدیم، تصریح کرد: این مرز بازدارندگی که دشمنان دیگر آن توان و قدرت را ندارند که بتوانند اقدامی را علیه جمهوری اسلامی انجام دهند و یک معادله تعریف شده که دشمن آن را درک کرده است اگر این معادله رعایت نشود حتما ضربه سنگینی خواهد خورد و این معادله را ما ادامه خواهیم داد.

وی خاطرنشان کرد: فرزندان، سربازان و هم‌رزمان حاج‌قاسم حتما با الهام از فداکاری‌های این شهید عزیز در برابر هر گونه توطئه‌ای ایستادگی خواهند کرد و مطمئن هستیم که دنیا هم این را درک کرده است و این مسئله در معادلات دشمنان قرار دارد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 6 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.