منو

انجام بیش از ۱۵۰ هزار مترمربع زیرسازی و آسفالت معابر رفسنجان

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان گفت: در نیمه دوم سال ۱۴۰۰ نزدیک به ۱۵۰ هزار مترمربع از معابر شهر رفسنجان زیرسازی و آسفالت شدند.

۲۵ فروردین ۱۴۰۱

وی با بیان اینکه در این راستا تعداد زیادی از خیابان ها و معابر سطح شهر در نیمه دوم سال گذشته به صورت کامل زیر سازی و آسفالت شدند، افزود: در این بازه زمانی ۱۵۱ هزار و ۹۲۰ مترمربع از معابر سطح شهر زیرسازی و آسفالت شدند.

وی از اجرای بیش از ۳۱ هزار مترمربع کانیووگذاری در کوچه ها خبر داد و گفت: در شش ماهه دوم سال ۱۴۰۰ در مجموع ۴۴ هزار و ۵۶۰ متر جدولگذاری در سطح شهر اجرا شده است.

معاون شهرسازی ‌و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان در ادامه مساحت کل پارک‌های در حال ساخت سطح شهر را ۱۱۲ هزار مترمربع اعلام و بیان کرد: در شش ماهه دوم سال گذشته همچنین بیش از ۵۸ هزار مترمربع سنگ‌فرش و ۱۹ هزار مترمربع پیاده‌روسازی در معابر شهر رفسنجان اجرا شده است.

مهندس پورباقری تاکید کرد: در راستای تامین رضایت شهروندان عزیز، عملیات لکه گیری، آسفالت و بهسازی خیابان های اصلی و فرعی در سال جدید ادامه خواهد داشت.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.