۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۵

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=8662


اعتیاد و عدم کنترل خشم، کودک 9 ساله را به کام مرگ کشاند

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بردسیر از دستگیری قاتل کودک 9 ساله در این شهرستان خبر داد و گفت: آسیب‌های اجتماعی، اعتیاد و عدم کنترل خشم پدر، این کودک را به کام مرگ کشاند.

به گزارش ایستار به نقل از فارس ، افشین صالحی‌نژاد دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بردسیر اظهار کرد: بامداد دوم اردیبهشت پس از گزارش مرگ مشکوک یک کودک ۹ ساله در این شهرستان، بلافاصله بازپرس ویژه قتل، کارآگاهان پلیس آگاهی و نماینده پزشکی قانونی در محل حاضر شدند و از آنجا که بررسی اولیه بازپرس و ادله موجود بیانگر و وقوع بزه قتل بود، فورا تحقیقات جنایی آغاز و در بازجویی‌ها و تحقیقات اولیه مشخص شد، این کودک توسط پدرش را به قتل رسیده که فورا دستور بازداشت متهم صادر شد.

وی گفت: با توجه به جدایی والدین طفل و مشکلات ایجاد شده برای فرزندان و نیز عدم کنترل خشم و اعتیاد متهم، وی مقتول را به نحو شدید مورد کتک‌کاری قرار می‌دهد و ضربات شدید به بدن و سر پسر ۹ ساله وارد شده که نهایتا منجر به مرگ وی می‌شود.

دادستان بردسیر با اشاره به اینکه تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه دارد، افزود: تا این مرحله از تحقیقات که توسط بازپرس ویژه قتل انجام، مشخص شده که شخصی به جز پدر در این جنایت نقشی نداشته است و قاتل نیز در اظهارات خود انگیزه‌اش را تنبیه اعلام کرده و‌ بیان داشته قصد کشتن او را نداشته است.

صالحی‌نژاد تاکید کرد: پرونده مربوط به این قتل به صورت ویژه و خارج از نوبت مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 2 =