منو

جشن تولد شهدای اردیبهشت ماهی رفسنجان برگزار شد

جشن تولد هشتاد و پنج شهید آسمانی شهرستان رفسنجان در تالار خیام دانشگاه ولی عصر(ع)به همت خیریه شهید ابراهیم هادی و همکاری دیگر ارگان های رفسنجان برگزارشد.

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، عصر سه شنبه در تالار خیام دانشگاه ولی عصر(عج) مراسم جشن تولد شهدای آسمانی اردیبهشت ماهی رفسنجان با محوریت شهدای مفقود الاثر ،شهید ابراهیم هادی و شهید حاج حسین بادپا برگزار شد.

حسین شفیعی سرپرست آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان در این مراسم ضمن درود بر روح شهدای هشت سال دفاع مقد،مدافعان حرم و امنیت اذعان کرد:صحبت کردن در مورد شهادت و شهدا بسیار سخت و دشوار است زیرا زبان انسان قادر به توصیف کسانی که از مال و جان شیرین خود گذشتند نخواهد بود.

شفیعی افزود :عزیز ترین دارایی هر انسان جان اوست و یک هنر بسیار بزرگ است که یک انسان از جان خود در راه خدا بگذرد و هرکس توان رسیدن به این هنر را نخواهد داشت .

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان عنوان کرد:همه ی ما عزت و امنیت امروزمان را مدیون خون شهدا هستیم و هرکس که به مقامی میرسد باید خون شهدا را در نظر بگیرد که دچار آتش دوزخ نشود .

وی ادامه داد:در این شرایط جامعه نباید سکوت کرد و به دنبال مسائل حاشیه ای بود بلکه باید برای ترویج راه شهدا و مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی به میدان آمد .

در آخر گفت :از تمامی ارگان هایی که خیریه شهید ابراهیم هادی را در برگزاری این جشن همراهی کردند تشکر میکنم .

این مراسم باشکوه به همت خیریه شهید ابراهیم هادی ،شهرداری ،اداره آموزش و پرورش و دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان برگزار شد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.