۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۲

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=8797


جشن تولد شهدای اردیبهشت ماهی رفسنجان برگزار شد

جشن تولد هشتاد و پنج شهید آسمانی شهرستان رفسنجان در تالار خیام دانشگاه ولی عصر(ع)به همت خیریه شهید ابراهیم هادی و همکاری دیگر ارگان های رفسنجان برگزارشد.

به گزارش ایستار، عصر سه شنبه در تالار خیام دانشگاه ولی عصر(عج) مراسم جشن تولد شهدای آسمانی اردیبهشت ماهی رفسنجان با محوریت شهدای مفقود الاثر ،شهید ابراهیم هادی و شهید حاج حسین بادپا برگزار شد.

حسین شفیعی سرپرست آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان در این مراسم ضمن درود بر روح شهدای هشت سال دفاع مقد،مدافعان حرم و امنیت اذعان کرد:صحبت کردن در مورد شهادت و شهدا بسیار سخت و دشوار است زیرا زبان انسان قادر به توصیف کسانی که از مال و جان شیرین خود گذشتند نخواهد بود.

شفیعی افزود :عزیز ترین دارایی هر انسان جان اوست و یک هنر بسیار بزرگ است که یک انسان از جان خود در راه خدا بگذرد و هرکس توان رسیدن به این هنر را نخواهد داشت .

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان عنوان کرد:همه ی ما عزت و امنیت امروزمان را مدیون خون شهدا هستیم و هرکس که به مقامی میرسد باید خون شهدا را در نظر بگیرد که دچار آتش دوزخ نشود .

وی ادامه داد:در این شرایط جامعه نباید سکوت کرد و به دنبال مسائل حاشیه ای بود بلکه باید برای ترویج راه شهدا و مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی به میدان آمد .

در آخر گفت :از تمامی ارگان هایی که خیریه شهید ابراهیم هادی را در برگزاری این جشن همراهی کردند تشکر میکنم .

این مراسم باشکوه به همت خیریه شهید ابراهیم هادی ،شهرداری ،اداره آموزش و پرورش و دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان برگزار شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + دوازده =