منو

کشف۴۲تن کالاهای اساسی احتکاری در شهرستان انار

فرمانده انتظامی شهرستان انار از شناسایی ۳ انبار احتکار اقلام کالاهای اساسی و کشف ۴۲ تن کالا در این انبارها خبر داد.

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ،سرهنگ “رضا خلیلی نژاد” گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس امنیت اقتصادی شهرستان انار ۳انبار احتکار اقلام اساسی دراین شهرستان شناسایی شد.

در ادامه ماموران با هماهنگی مقام قضایی به انبار‌های شناسایی شده اعزام و در بازرسی از این اماکن ۴۲ تن اقلام احتکاری مایحتاج اساسی مردم شامل( برنج،ماکارونی،قند و غلات ) کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان انار بیان داشت: ۳ نفر متهم به جرم اخلال در نظام اقتصادی به مراجع قضایی معرفی شدند و کارشناسان ارزش اقلام مکشوفه را ۷ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

سرهنگ ” خلیلی نژاد” یادآور شد: برای تحقق کامل مبارزه با احتکار ،گرانفروشی و همچنین کالای قاچاق ، همکاری و تعامل مستمر سایر دستگاه‌ها می‌تواند نقش به سزایی را ایفا کند.
خلیلی نژاد ضمن تشکر و قدردانی از همکاری مردم از شهروندان خواست:در صورت مشاهده هرگونه‌ موارد مشکوک و همچنین پیشگیری از احتکار اقلام مورد نیاز توسط سودجویان بلافاصله موضوع را از طریق ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 3 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.