منو

کشف کود شیمیایی احتکاری در رفسنجان

فرمانده انتظامی رفسنجان از کشف ۵۰ تن انواع کود شیمیایی احتکار شده از یک انبار در این شهرستان خبر داد.

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش ایستار؛ سرهنگ اکبر نجفی در تشریح این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس رفسنجان در راستای مبارزه با قاچاق کالا و مبارزه با احتکار و گرانفروشی در پی کسب خبری مبنی بر احتکار کود شیمیایی در یک انبار، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با حصول اطمینان از صحت خبر ضمن هماهنگی با مراجع قضایی با همکاری ماموران بسیج اصناف، بازرسان اداره صنعت معدن و تجارت و جهاد کشاورزی در بازرسی از این انبار بیش از هزار کیسه کود سولفات و اوره به وزن ۵۰ تن که به منظور احتکار انبار شده بودند را کشف و این انبار را حسب دستور مقام قضایی پلمب کردند.

فرمانده انتظامی رفسنجان با اشاره به اینکه ارزش این بار احتکار از سوی کارشناسان بالغ بر ۵ میلیارد ریال برآورد شده است گفت: پرونده مقدماتی در این خصوص تشکیل و به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال شد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 15 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.