منو

رفع تصرف فوری ۶۸۸۰مترمترمربع از اراضی دولتي پلاک ۲۰۹۴شهرستان رفسنجان

صبح امروز رفع تصرف فوری ۶۸۸۰متر مربع از اراضی پلاک ۲۰۹۴ اصلی بخش ۹ کرمان واقع در خیابان شهید لاله زاری به ارزش ریالی دویست و شیش میلیارد ریال در رفسنجان اقدام شد.

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ، مهدی فاتحی رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان رفسنجان عنوان کرد: در تاريخ ۱۴۰۱/۲/۲۲در اجراي دستور دادستان شهرستان و با حضور عوامل یگان حفاظت از اراضی دولتی و یگان امداد نیرو انتظامی نسبت به رفع تصرف فوری ۶۸۸۰متر مربع از اراضی پلاک ۲۰۹۴ اصلی بخش ۹ کرمان واقع در خیابان شهید لاله زاری به ارزش ریالی دویست و شیش میلیارد ریال در رفسنجان اقدام شد.

وی افزود : از همه شهروندان درخواست میشود به منظور حفاظت از اراضی دولتی و حفظ حقوق بیت المال در صورت مشاهده هرگونه اقدامی مبنی بر تصرف اراضی دولتی سریعا به شماره ۳۴۳۲۷۲۰۶يا با سامانه ١٦٥٦تماس و مراتب را اعلام نمایند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − شانزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.