منو

ضربه ۶۳۳ میلیارد ریالی سربازان گمنام امام زمان (عج) به جرائم سازمان یافته در کرمان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: در راستای مبارزه با بنیان‌های اقتصادی باندهای قاچاق و اقتصاد ناسالم، ۶۳۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال وجوه باندهای جرائم سازمان یافته شناسایی شده توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) استان کرمان در چندماه گذشته توقیف شده است.

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان اظهار کرد: در راستای مبارزه با بنیان‌های اقتصادی باندهای قاچاق و اقتصاد ناسالم، ۶۳۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال وجوه باندهای جرائم سازمان یافته شناسایی شده توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) استان کرمان در چندماه گذشته توقیف شده است.

وی گفت: کلیه این باندها در خارج از استان فعالیت داشته‌اند اما با رصد هوشمند در تور اطلاعاتی استان کرمان گرفتار شده‌اند و مبارزه قاطعی با آنها انجام شده و این امر بیانگر تلاش و مجاهدت استان در مبارزه مستمر با جرایم سازمان‌ یافته است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان ادامه داد: این اقدامات براساس هماهنگی‌ دستگاه‌های قضایی و اطلاعاتی به منظور ضربه زدن به اقتصاد ناسالم باندهای جرایم سازمان یافته از جمله در حوزه قاچاق و موادمخدر و کمک به رقابت‌های اقتصادی سالم انجام شده و در حقیقت مبارزه بزرگی با منظور از بین بردن جرایم مهم و‌گسترده انجام شده است.

سالاری خاطرنشان کرد: بیش از ۱۰ متهم که غیر بومی استان کرمان هستند، نیز مورد تعقیب و پیگرد قضایی قرار گرفته‌اند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.