۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۷

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=8911


ضربه ۶۳۳ میلیارد ریالی سربازان گمنام امام زمان (عج) به جرائم سازمان یافته در کرمان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: در راستای مبارزه با بنیان‌های اقتصادی باندهای قاچاق و اقتصاد ناسالم، ۶۳۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال وجوه باندهای جرائم سازمان یافته شناسایی شده توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) استان کرمان در چندماه گذشته توقیف شده است.

به گزارش ایستار، دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان اظهار کرد: در راستای مبارزه با بنیان‌های اقتصادی باندهای قاچاق و اقتصاد ناسالم، ۶۳۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال وجوه باندهای جرائم سازمان یافته شناسایی شده توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) استان کرمان در چندماه گذشته توقیف شده است.

وی گفت: کلیه این باندها در خارج از استان فعالیت داشته‌اند اما با رصد هوشمند در تور اطلاعاتی استان کرمان گرفتار شده‌اند و مبارزه قاطعی با آنها انجام شده و این امر بیانگر تلاش و مجاهدت استان در مبارزه مستمر با جرایم سازمان‌ یافته است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان ادامه داد: این اقدامات براساس هماهنگی‌ دستگاه‌های قضایی و اطلاعاتی به منظور ضربه زدن به اقتصاد ناسالم باندهای جرایم سازمان یافته از جمله در حوزه قاچاق و موادمخدر و کمک به رقابت‌های اقتصادی سالم انجام شده و در حقیقت مبارزه بزرگی با منظور از بین بردن جرایم مهم و‌گسترده انجام شده است.

سالاری خاطرنشان کرد: بیش از ۱۰ متهم که غیر بومی استان کرمان هستند، نیز مورد تعقیب و پیگرد قضایی قرار گرفته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 3 =