منو

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: تصمیم‌گیری سریع برای ناترازی تولید و مصرف برق در استان کرمان انجام شود

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تصمیم‌گیری سریع برای ناترازی تولید و مصرف برق در استان کرمان ضرورت دارد و قطعی برق در واحدهای صنعتی باعث کاهش تولید و تعدیل نیرو می‌شود.

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، محمدرضا پورابراهیمی صبح امروز در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان که با حضور فداکار استاندار کرمان، حجت‌الاسلام حمیدی رئیس کل دادگستری استان، آیت اللهی موسوی و مهرابی معاونان عمرانی و اقتصادی استاندار، طبیب‌زاده رئیس اتاق بازرگانی استان و تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد اظهار داشت: شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان یکی از شوراهای فعال و بسیار اثرگذار در سطح کشور است.

وی با بیان اینکه هیئت رئیسه اتاق کرمان بسیار دغدغه مند هستند و کار علمی و تخصصی انجام می‌دهند گفت: از ظرفیت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان، باید برای توسعه استفاده کرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: وضعیت موجود اقتصادی استان باید در جلسه بعدی شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان برای استاندار جدید و رئیس کل جدید دادگستری استان تشریح شود.

وی با اشاره به اینکه پیش‌بینی قطعی برق برای واحدهای صنعتی در تابستان وجود دارد بیان کرد: ناترازی تولید و مصرف برق در استان کرمان وجود دارد و باید سریعاً تصمیم‌گیری شود.

پورابراهیمی با اشاره به آسیب‌های قطعی‌های پیش‌بینی نشده برق در واحدهای صنعتی گفت: قطعی برق باعث کاهش تولید و در نتیجه تعدیل نیرو می‌شود که بسیار مضر است و راهکارهای کاهش خسارت به تولید و اقتصاد استان پیشنهاد و تدبیر شود.

وی با بیان اینکه لایحه برنامه هفتم توسعه به‌زودی از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی ارائه می‌شود افزود: ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز استان کرمان حتماً باید پیگیری شود و ما برای توسعه استان به این زیرساخت‌ها نیاز داریم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.