منو

تدارک شهرداری رفسنجان برای روز ملی جمعیت در بوستان جوان

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان جزئیات برپایی مجموعه نمایشگاهی سرمایه های زندگی به مناسبت روز ملی جمعیت را تشریح کرد.

۰۱ خرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، حسین رمضانی اظهار کرد: مجموعه نمایشگاهی «سرمایه های زندگی» به مناسبت ۳۰ اردیبهشت روز ملی جمعیت در پارک جوان رفسنجان برپا شده و تا دوم خرداد ماه دایر خواهد بود.

وی افزود: این نمایشگاه شامل ۶ غرفه است که در یکی از غرفه های آن، برای گروههای سنی ۵ تا ۸ سال غرفه نقاشی داستان و کاردستی با موضوع افزایش جمعیت تدارک دیده شده است.

وی بیان کرد: نمایشگاه مصور بخش دیگری از این مجموعه نمایشگاهی است که شامل چندین موضوع مختلف درباره رشد جمعیت است که به تنهایی محتوای بسیار خوبی را به مخاطب ارائه می دهد بدین معنی که کسانی که پوسترهای بخش مصور را مشاهده کنند، می توانند اطلاعات بسیار خوبی را در خصوص تغییرات جمعیتی به دست بیاوند.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان با بیان اینکه موضوعات نمایشگاه مصور شامل سقط جنین، رزق نوزاد، تغییرات جمعیتی و معایب تک فرزندی است، خاطرنشان کرد: برای افرادی که این پوسترها را مطالعه می کنند، قرعه کشی در نظر گرفته ایم که هر شب به سه نفر سه کارت هدیه ۱۰۰ هزار تومانی اهدا می شود.

رمضانی کتابفروشی و عرضه محصولات فرهنگی را از دیگر بخش های این مجموعه نمایشگاهی عنوان کرد و افزود: بخش دیگری از نمایشگاه که بصورت جداگانه هم برای آقایان و هم خانم ها در نظر گرفته شده، غرفه سوالات، مشاوره و احکام برای مخاطبین است ضمن آنکه برای سوالاتی که از نمایشگاه مصور مطرح می شود در این غرفه که اساتید مطرح و مجرب حضور دارند، بحث و گفتگو صورت می گیرد.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان ادامه داد: غرفه دیگر نمایشگاه برای خانم هایی است که زیر ۴۰ سال سن دارند و فرزند چهارم به بعد را به دنیا آورده اند که برای این خانواده ها، سه کمک هزینه سفر به مشهد مقدس در نظر گرفته ایم که روز آخر نمایشگاه قرعه کشی می شود.

رمضانی به اجرای برنامه توسط مربیان کودک و نوجوان در نمایشگاه نیز اشاره کرد و گفت: هر روز از ساعت ۱۸:۳۰ تا نماز مغرب و عشاء در این مجموعه نمایشگاهی با اجرای اساتید توانمند حوزه و دانشگاه برنامه پ‍رنشاطی شامل قرعه کشی، اهدای جوایز، اقامه نماز و گفتگوی دونفره بین دو متخصص، برگزاری تریبون آزاد، سخنرانی و … داریم.

وی افزود: برای نوجوانان نیز از ساعت ۱۸:۳۰ بازی بسکتبال پیش بینی شده که همراه با بازی، سیاست های جمعیتی غرب و رفتار آنها در خصوص سیاست های جمعیتی کشورمان مورد تحلیل قرار می گیرد.

به گفته معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان، در طرح تشویقی نمایشگاه «سرمایه های زندگی» از چهره های درخشان در مقوله جمعیت که هم در فرزندآوری و هم در زمینه علمی و فرهنگی موفق بوده اند، تجلیل خواهد شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.