۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۲

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=9042


معاون پارلمانی رئیس جمهور در رفسنجان: برای حل مسائل به روحیه جهادی نیاز داریم

سید محمد حسینی در گردهمایی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شهرستان‌های رفسنجان و انار اذعان کرد: ما در مواجهه با جنگ ترکیبی دشمن به همان روحیه دفاع مقدس نیاز داریم.

به گزارش ایستار، سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور در گردهمایی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شهرستان‌های رفسنجان و انار در ‌حسینیه ثارالله رفسنجان ضمن تجدید عهد با شهدا اظهار کرد: با همان عزم راسخ و تفکر انقلابی، راه شهدا را ادامه خواهیم داد .

حسینی افزود: اکنون دولتی در راس کار است که بسیاری از سرداران دفاع مقدس در مسند امور هستند و شبانه روزی تلاش می‌کنند تا وضعیت کشور سامان یابد.

وی با تاکید بر این موضوع که «به همان روحیه‌ای که دوران جنگ تحمیلی عامل پیروزی شد، نیاز داریم» افزود: در مواجهه با جنگ ترکیبی با همان روحیه دفاع مقدس باید در جهاد تببین در خدمت به مردم پیشگام باشیم.

معاون رئیس جمهور گفت: وقتی کار ما رنگ خدایی داشته باشد، خداوند ما را یاری خواهد کرد و معتقدیم با همدلی و همراهی قوای سه گانه تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی، می توان مسائل را حل کرد.

وی با ذکر نام شهید صیادخدایی گفت: راه سرخ شهادت ادامه دارد و ارتباط با شهدا و خانواده آنها لازم است تا دائما ثابت قدم باشیم.

مسئولیت‌ها، امانتی بر گردن ما هستند


محمد مهدی فداکار استاندار کرمان نیز در این گردهمايی با ذکر ، یاد و خاطره شهدای رزمنده گردان ۴۱۲ عنوان کرد: چنین جلساتی روح انسان را ذلال و زنگار می‌زداید.

وی افزود: مسئولیت‌ها، امانتی بر گردن ما هستند که امیدواریم با کمک دوستان این امانت را به خوبی حفظ کنیم.

استاندار کرمان گفت: دعای خیر حاج قاسم عزیز در انجام مسئولیت سنگین به دوش ماست و باید آن را به شکل صحیح ادا کنیم.

وی در آخر خاطر نشان کرد:استاندار کرمان در آخر گفت: برخی از رزمندگان و شهدای جنوب استان کرمان ( بم، جیرفت و غیره) که در گردان های مختلف اعم از گردان ۴۱۲ از گردان های تشکیل شده در رفسنجان بود حضور داشتند امّا مظلوم واقع شده و در شهر خودشان غریب بودند باید سپاه ثارالله برنامه ای جهت معرفی این شهدا به کار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + چهارده =