۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۷

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=9343


انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در “رفسنجان”

فرمانده انتظامی رفسنجان از انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات با کشف ۱۶ قبضه سلاح جنگی و شکاری از خودروی آنان قبل از ورود به حوزه این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایستار،سرهنگ “اکبر نجفی” اذعان کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی با اشرافیت اطلاعاتی و انجام اقدامات خاص پلیسی و اطلاعاتی از فعالیت یک باند قاچاق سلاح و مهمات جنگی و شکاری در سطح شهرستان رفسنجان مطلع و این موضوع را به صورت ویژه با شناسایی چهار عضو این باند و پایش نامحسوس تحرکات افراد مورد نظر در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: در این رابطه ماموران با اشرافیت اطلاعاتی خود از قصد اعضای این باند برای حمل تعدادی سلاح به مقصد شهرستان رفسنجان مطلع وبا استقرار نامحسوس چند تیم در محور”انار -رفسنجان”موفق شدندخودروی سمند حامل سلاح را شناسایی و متوقف کنند.
فرمانده انتظامی رفسنجان تصریح کرد: در بازرسی از این خودرو ۱۶ قبضه سلاح شامل: ۱۰ قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز، ۶ قبضه کلت و ۱۰۰ عدد فشنگ جنگی کشف و راننده خودرو دستگیر شد که در ادامه نیز مأموران بلافاصله در یک عملیات ضربتی ۳ نفر دیگر این باند را در مخفیگاهشان دستگیر کردند که بازجویی و واکاوی های اطلاعاتی از این افراد ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + 4 =