منو

سرقت سیم برق در رفسنجان ۳۰۰ درصد افزایش یافته است

رییس اداره برق رفسنجان عنوان کرد: امسال سرقت سیم برق در رفسنجان در مقایسه با سال قبل ۳۰۰ درصد افزایش یافته است.

۲۴ خرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، محمدرضا یوسفی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سرقت سیم های برق در رفسنجان به چالشی برای مردم تبدیل شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه در تابستان مصرف بار انرژی خطوط افزایش یافته نتوانستیم با توجه به حجم سرقت سیم های برق، اصلاح شبکه را بموقع انجام دهیم.

یوسفی بیان کرد: با افزایش مصرف بار انرژی خطوط، افت ولتاژ ایجاد و موجبات نارضایتی مردم فراهم شده و باید چاره ای در این زمینه می کردیم که یک تیم در قالب سه گروه اداری برای اصلاح شبکه تشکیل دادیم تا بتوانند اصلاح شبکه را انجام دهند و مردم حل شود.

وی خاطرنشان کرد: تا افق ۱۴۰۴ کل شبکه سیمی رفسنجان جمع آوری و به کابل خودگردان تبدیل می شود.

رییس اداره برق شهرستان رفسنجان گفت: با هدف مدیریت صحیح برق روزهای دوشنبه واحدهای صنعتی مکلف هستند دستگاه های کارخانه ها را خاموش کنند.

وی بیان کرد: همچنین شهرداری رفسنجان متقبل شده است درختان مزاحم برای سیم های برق در خیابان ها را جمع آوری کند.

یوسفی افزود: در مورد واگذاری و صدور پروانه ساختمان نیز شهرداری قبلا استعلام نمی گرفت که در نهایت تعرض هایی به شبکه برق وارد می شد لذا شهرداری تصمیم گرفته که همکاری لازم را در این زمینه نیز انجام دهد.

وی خاطرنشان کرد: در همین زمینه قرار شد شهرداری با نظام مهندسی و اداره برق جلسات آموزشی برگزار کند روند استعالم از اداره برق برای صدور پروانه ساختمان طی شود.

رییس اداره برق رفسنجان گفت: سرقت سیم برق امسال در این شهرستان مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۳۰۰ درصد افزایش یافته و تقریبا ۲۵ تن سیم مسی در شبکه معادل ۱۰ میلیارد تومان سرقت شده است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 17 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.