منو

کشف ۲۴ دستگاه ماینر قاچاق در رفسنجان

فرمانده انتظامی رفسنجان از کشف ۲۴ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق به ارزش ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در ۲ منزل مسکونی خبر داد.

۲۵ خرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، سرهنگ “اکبر نجفی” در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس آگاهی با انجام کار اطلاعاتی از وجود تعدادی دستگاه استخراج ارز دیجیتال در ۲ منزل مسکونی واقع در یکی از نقاط شهر و یکی از روستاهای شهرستان مطلع شدند.

وی افزود: ماموران پس از تکمیل تحقیقات و هماهنگی قضایی در بازرسی از منزل روستایی ۱۶ دستگاه ماینر و در بازرسی از منزلی واقع در یکی از نقاط شهر نیز ۸ دستگاه ماینر کشف و در این راستا دو متهم را با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی کردند.

فرمانده انتظامی رفسنجان تصریح کرد: ارزش این دستگاه های غیرمجاز توسط کارشناسان مربوطه ۷میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.