منو

اجرای نخستین طرح استعدادیابی باشگاه ورزشی شهرداری رفسنجان

در راستای استعدادیابی و آموزش نخبه‌های ورزشی، فردا همزمان با برگزاری مسابقات سومین المپیاد ورزشی محلات شهر رفسنجان در رشته اسکیت، طرح استعدادیابی نیز اجرا می‌شود.

۰۲ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار،رییس کمیته فنی و استعدادیابی سومین المپیاد ورزشی محلات شهر، در این باره گفت: یکی از اهداف باشگاه شهرداری شناسایی افراد مستعد و نخبه‌های ورزشی ناشناخته است تا با آموزش‌های ویژه، مورد حمایت باشگاه قرار گیرند و مسیر پیشرفت برای آنان هموار شود.

مهدی بادنوا درباره برگزاری طرح استعدادیابی در رشته اسکیت گفت: فردا با حضور قهرمان و رکورددار آسیا خانم نیلوفر مردانی، رقابت ١٠٨ ورزشکار رشته اسکیت مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و در پایان افراد منتخب معرفی می‌شوند.

وی در ادامه افزود: افراد منتخب طی ٢ روز از آموزش‌های حرفه‌ای خانم مردانی بهره‌مند و برگزیدگان به باشگاه ورزشی شهرداری معرفی می‌شوند تا در طول سال با بهره‌گیری از امکانات ویژه و آموزش‌های لازم، به پیشرفت بیشتری در سطح استانی و ملی دست پیدا کنند.

مسئول کمیته فنی و استعدادیابی سومین المپیاد ورزشی محلات شهر رفسنجان خاطرنشان کرد: پس از مسابقات المپیاد رشته اسکیت، یک روز دوره دانش افزایی مربیان برگزار می شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.