۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۸

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=9512


اجرای نخستین طرح استعدادیابی باشگاه ورزشی شهرداری رفسنجان

در راستای استعدادیابی و آموزش نخبه‌های ورزشی، فردا همزمان با برگزاری مسابقات سومین المپیاد ورزشی محلات شهر رفسنجان در رشته اسکیت، طرح استعدادیابی نیز اجرا می‌شود.

به گزارش ایستار،رییس کمیته فنی و استعدادیابی سومین المپیاد ورزشی محلات شهر، در این باره گفت: یکی از اهداف باشگاه شهرداری شناسایی افراد مستعد و نخبه‌های ورزشی ناشناخته است تا با آموزش‌های ویژه، مورد حمایت باشگاه قرار گیرند و مسیر پیشرفت برای آنان هموار شود.

مهدی بادنوا درباره برگزاری طرح استعدادیابی در رشته اسکیت گفت: فردا با حضور قهرمان و رکورددار آسیا خانم نیلوفر مردانی، رقابت ١٠٨ ورزشکار رشته اسکیت مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و در پایان افراد منتخب معرفی می‌شوند.

وی در ادامه افزود: افراد منتخب طی ٢ روز از آموزش‌های حرفه‌ای خانم مردانی بهره‌مند و برگزیدگان به باشگاه ورزشی شهرداری معرفی می‌شوند تا در طول سال با بهره‌گیری از امکانات ویژه و آموزش‌های لازم، به پیشرفت بیشتری در سطح استانی و ملی دست پیدا کنند.

مسئول کمیته فنی و استعدادیابی سومین المپیاد ورزشی محلات شهر رفسنجان خاطرنشان کرد: پس از مسابقات المپیاد رشته اسکیت، یک روز دوره دانش افزایی مربیان برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 13 =